Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igazat mondott a plasztikai...

Igazat mondott a plasztikai sebész, vagy csak pénzt akart?

Figyelt kérdés

Szültem egyszer sok éve, császárral. A vágás nyoma nem maradt meg, de maradtam egy hájhurkával ami a fanszörzetem fölött végzödik.

Enyhén lóg. De 1 cm es lehet ez a lógás tehát enyhe. Úgy tunik sokszor, h ha tovább fogynák eltünne, tehát neha látok erre reményt. 167 cm vagyok és lefogytam 75 kilóra, 20 kilót dobtam le.

Tenyleg laposodott es húzódott felfele, de csak ott van és engem nagyon zavar.

A köldököm is széles de azert mert fennt is van egy hajhurka ami összenyomja. Az nem lóg.

Ha fekszem a köldököm normálisan néz ki, kicsi és kerek

Elkuldtem a fotóm egy plasztikai sebesznek , hogy csak az alsó hurkát müttetném ( olcsóbb lenne mert az miniplasztika), de az orvos azt mondta, hogy szerinte az egészet kéne

Nem mondta, hogy fogyjak tovább, se hogy sportoljak, próbáljam meg másképp, hanem hogy teljes hasplasztikát csináljak

A hasizmom nincs szetnyilva.

Nem tudom, azon gondolkodom, ha nem e pénzéhes, vagy igazat mondott?

Nem a legolcsóbb, leggagyibb sebészt hivtam.

Vélemények?



2021. máj. 19. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Kevesebb a kuncsaftjuk. Újak kellenének nekik.
2021. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sporttal el fog tűnni. Nem kell plasztika csak neki a kuncsaftok
2021. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha a bőr van megereszkedve, akkor azon csak a plasztika segít. Ha érezhető, hogy az vastag háj, akkor azt diétával és edzéssel minimálisra lehet csökkenteni. Azért még van rajtad vagy 10kg felesleg az adatok alapján. Ha gyorsan fogytál, akkor elképzelhető, hogy még tovább fogyva is lógni fog a bőr. Szerintem várd ki a végét, adj le még egy kicsit, és utána térj vissza az ötletedhez.
2021. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hiaba fogyok, futok a hasam az utolsó amelyik fogy. Mindenhonnan megy, lábszár, lábfej, ahol sose volt gond, de hasról nem.

A has es a kar az szinte nem fogy

2021. máj. 19. 20:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogytam gyorsan 4 evig tartott
2021. máj. 19. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!