Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg kísérletiek...

Most akkor tényleg kísérletiek a koronavírus oltások?

Figyelt kérdés

Hatalmas csalódás. Több mint egy hónapja regisztrálva vagyok oltásra , ha felhív az orvos azt se tudom mit mondjak. Ráadásul akik oltatják magukat azokra minden felelősséget rájuk hárítanak. Mindig azt mondják hogy oltassák magukat az emberek , de arról miért nem adnak felvilágosítást hogy mit takarnak ezek az "oltások"? Szinte kijátsszák az embereket. És most utólag derül ki egyre több minden. Mert ezek az oltások valójában nincsenek is jóváhagyva. Beoltanak mindenkit de arról fogalmunk sincs hogy hosszútávon okozhat e valami bajt.

https://www.youtube.com/watch?v=9xmrTXtiYlo


És ez is most derült ki:

[link]


Ha így haladunk akkor szerintem a kutya sem fogja magát oltatni jövőre.



2021. máj. 20. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Jól van, akkor ne oltasd magad.
2021. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Kísérleti egerek lettek azok akik beoltották magukat.
2021. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez a cikk vége: "Jelenleg nincs ok aggodalomra. Egyrészt a tanulmány jelenleg még lektorálás alatt áll, tehát független források nem erősítették meg a benne leírt eredményeket, másrészt a vírus által kiváltott citokinválasz csökkentése nem feltétlenül baj, mivel pontosan ez okozza a legnagyobb károkat a koronavírus-fertőzés során. A vakcina adása továbbra is javasolt, a fertőzést és az általa okozott szövődményeket kitűnő arányban előzi meg, és jelenleg ez az egyetlen módja a járvánnyal történő leszámolásnak. "
2021. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ne oltasd magad, lehet meghalsz, de legalább nem pazaroltuk rád az oltást.
2021. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Nincs olyan a papíron, hogy saját felelősségedre oltatod be magadat.

Ha hív az orvos, akkor menjél el, és nézd meg jól a papírokat, amiket adnak. Nem lesz rajta felelősségvállalási nyilatkozat. Ha mégis, akkor még mindig megtagadhatod az oltást.

2021. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Én a 3. válaszoló vagyok, be vagyok oltatva és nem vagyok oltásellenes, de a papíron tényleg rajta van, meg szóban is elmondják, hogy saját felelősségünkre oltjuk be magunkat.
2021. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Hát igen , ez a baj.

2021. máj. 21. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerinted? Hát persze, hogy azok. Sose használták még őket korábban, hiszen maga a vírus is új. A vakcinákat (ahogy a minap végre Szlávik is kimondta) alapesetben 2 évig tesztelik, most ez nyilván kimaradt, a tesztelés tulajdonképpen most zajlik, ahogyan ő is fogalmazott: igen, ez egy emberkísérlet.
2021. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!