Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normalis dolog lehet az ha...

Alex...x kérdése:

Normalis dolog lehet az ha meg szeretnem nezni a torkomat es kinyitom a szam a felso szajpadlas es a nyelvcsap teljesen leer a nyelvemre, a teljes torkomat csak akkor latom ha levegot vesek?

Figyelt kérdés
es emiat allando fura erzes fog el mint ha egyser egyser nehezen lpnek levegot fojto es fulado erzes

2021. máj. 20. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
OMG...! 😂😂😂
2021. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez most kezdődött vagy mindig is ilyen volt? Van aki nem tudja lelapítani a nyelvét, az orvosok ezért is használják a pálcát, amivel lenyomják a nyelvet, hogy beláthassanak a torokra. De ha azt érzed, hogy most dagadt fel a nyelved, fulladsz, akkor lehet allergiás reakciód van valamire. Ha jobban befulladsz, kiütésed is van, szédülsz, akkor hívj ügyeletet/orvost. De ha alapból nem tudod lapítani a nyelved, akkor csak azért érzed a fulladást, mert ezen rágódsz és bebeszéled magadnak...
2021. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van aki nem tudja teljesen leszorítani a nyelvét.Nekem is ilyen,rálóg a nyelvcsapom a nyelvemre,a manduláim is mélyebben vannak.Ha erőltetve kinyújtom a nyelvem,mondom "Á" vagy veszek nagy levegőt,meg tudom nézni a torkom.Ha lenyomod a nyelved ujjal vagy kanálnyéllel,akkor is belátsz a torkodba.
2021. máj. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi látható a torkomból,ha kitátom a számat:


[link]

2021. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!