Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor lehet cserélni a HELIX...

Mikor lehet cserélni a HELIX és UPPER LOBE piercingeket?

Figyelt kérdés
Tegnap lett "upper lobe" illetve "helix" piercingem, és tudni szeretném mikor cserélhetem. Aki csinálta azt mondta minimum 2 hónapot várjak vele, de ha nem elég annyi idő, és ki veszem mi lesz? Vagy van valami "jel" amiből tudom, hogy már cserélhetem? Nagyon szépek, nem gennyes, nem piros, és nem fájnak. Kenem piercing géllel, mozgatom(csak akkor amikor kezelem), de ilyenkor is csak kicsit érzem, hogy kellemetlen. Tudom, hogy bizsut nem lehet majd rakni bele, azt olvastam, hogy a titánium fülbevalók jók ezekbe. Erről is kérnék véleményt. thanks:3

2021. máj. 21. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az upper lobe (ha nincs porcban) nagyon könnyen gyógyul, szóval az szerintem minimum 2 hónap, viszont a helix nagyon lassan gyógyul (az enyémet 3 hónap után cseréltem ki és begyulladt) nekem most titán van benne és tökéletes. Javítsatok ha valamit rosszul írtam
2021. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Porcba szúrt piercinggel én fél évet vártam mire kicseréltem. (Igaz közben volt vele egy kis probléma)

Akkor érdemes cserélni ha begyógyult (onnan tudod hogy egyáltalán nem fáj, nem viszket nem piros, még ha megmozgatod se), ha korábban cseréled még hosszabb lesz a gyógyulási idő, és csak olyan ékszerre ami nem okoz irritációt és fémallergiát. Orvosi fém, titán, ha bírja a pénztárcád akkor arany.

2021. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!