Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen mellékhatásai lehetnek...

Milyen mellékhatásai lehetnek a koronavírus elleni oltásnak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
#10 ostoba vagy. Az adatok a VAERS-ből vannak. Két fontos dolog: 1. az események töredéke van csak jelentve. 2. sajnos az igaz, hogy szinte bárki készíthet jelentést (amit viszont keményen büntetnek, amennyiben kiderül, hogy hamis a jelentés)
2021. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

#10 Fake oldal? :DDD


[link]

2021. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom mennyire valóságos, de több helyen is olvastam, illetve nekem is mesélte kórházban dolgozó ismerősöm, hogy nagyon megnőtt az elvetélések száma, és mind oltott volt.


Ráadásul a kormány már nem is nagyon reklámozza, hogy azok akik gyereket szeretnének vállalni a közeljövőben vagy azok akik terhesek, szintén biztonságosan olthatóak.


Én ezt hallottam, nem tudom, hogy az oltáshoz van-e köze.

2021. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Ismerőseim és Facebookos csoportok alapján:

Pfizernél ami súlyos mellékhatás lehet, az idegrendszeri probléma, rángások, féloldali bénulás, illetve vérrög, infarktus.

AstraZeneca esetében szintén vérrög vagy vérnyomás/pulzusproblémák, lábszár (véna?) fájdalmak (ezt én is tapasztaltam az oltás után, még néha 3 héttel utána is előjött).


A keletieknél nem tudok súlyos mellékhatásról, olyan csoportban nem vagyok benne és ismerőseim sem panaszkodtak. Azt leszámítva, hogy a női nemi ciklust az összes felborítja, nekem Astra után 2 hetet késett a menstruációm, keletit kapott barátnőimnél is volt kavarodás.


Ezeket a mellékhatásokat kár tagadni meg elbagatellizálni. Csak mert valaki szerint jó dolog az oltás, attól még nem kell tagadni, hogy okoz mellékhatásokat, és ezeket ne nevezzük “oltási reakciónak”, mikor valakinek hetekig utána 180-as a vérnyomása, vagy mikor lebénul a fél arca. Ezek súlyos dolgok. Persze a többség szerencsere semmi ilyesmit nem tapasztal.

2021. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
12, oda bármit be lehet írni
2021. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nátha, ami három nap alatt elmúlik.
2021. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!