Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kötelezővé tennéd a koronavíru...

Kötelezővé tennéd a koronavírus elleni oltást?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. máj. 23. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
59 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Az influenza elleni sem kötelező.
2021. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Mert felesleges! Az egész hiszti tárgya. A Szijjártó ugatja hogy mind jó, amikor szaktudása semmihez sincs + tvben ilyen kamuval etetnek hogy a legjobb oltás a beadott oltás. Tűzzel vassal ellenezték a kismamák oltását most mégis kell. Sajnálom ezek szerintem épp megalapozott indokok! Lebeszélni senkit nem fogok, de én semmilyen esetben nem vagyok hajlandó felvenni az oltást.
2021. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem, mert annyira azért nem veszélyes hogy az emberiség egésze rászoruljon az oltásra. Egy 60-70%-os nyájimmunitás elég kéne legyen.

Csak ugye addig kell motiválni az embereket, amíg ezt az arányt el is érjük. De utána felesleges a többiekre is ráerőszakolni, ha nem akarják.

2021. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem és nem!
2021. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez már majdnem kötelezővé tétel, hogy nagyon sok helyre csak védettségi igazolvánnyal lehet menni. Jó, nem köteleztek senkit, csak erős nyomást helyeztek az emberekre, hogy jobban jár, ha beoltatják magukat az emberek.
2021. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
80% az eberiségnek immunis rá , akkor miért kellene kötelezővé tenni? Ha olyan veszelyes lenne mint a Pestis vagy egy feketehilmő már mindenki rohant volna az oltásért , de az emberek elég nagyrésze rájött, hogy ez egy felturbozott vírus (ami létezik es nem tagadom) fel van használva hatalmas anyagi célokra ami dollár trilliárdokat termel.
2021. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem mert nem indokolt. Már az oltottakat is megkülönböztetik attól függően ki milyen oltás kapott. Ez mutatja hogy egy hatalmas átb@szás részesei vagyunk.
2021. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát én pedig nem fogok a kútba ugrani kedves 5ös, amikor fütyül a viktor vagy a lőrinc, vagy a szíjgyártó. Meg is érdemlik az emberek, hogy hülyének nézzék őket! Akik emiatt döntöttek, hogy oltanak róluk a bolond Józsi jut eszembe, akivel kinyalatták a golf kipufogóját. Én pedig nem támogatom a 21. századi fasizmust!
2021. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
#6: Ha 80% lenne eleve immunis rá, akkor nem tudott volna pandémiát okozni. Az immunisak számát legfeljebb 10%-ra teszem, de inkább alá.
2021. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Eleve immunisokra gondoltam.
2021. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!