Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináltok, ha kötelezővé...

Mit csináltok, ha kötelezővé teszik a vakcina beadását?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azokhoz szól, akik semmiképpen sem szeretnék beadatni.

2020. dec. 26. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
82%

Több, mint 60% biztosan nem akarja beadatni.

Összefogunk.

2020. dec. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
40%
Hát elég szomorú ha egy ilyen dolog ellen osszefognak a magyarok, más fontos dolgok ellen ami ellen tényleg kellene meg nem képesek.
2020. dec. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy összefognának. Én sem akarom beadatni, de ha kötelező lenne akkor szerintem nem tudnánk mit tenni. De úgy tudom nem lesz az, csak ha nem adatod be, nem mehetsz sok helyre. Én akkor inkább nem megyek, én már annyi fesztiválon voltam, hogy már kiéltem magam, utazni pedig remélem lehet majd, de igazából repülni nem tudok, mert párom sosem merne felszállni repülőre, egyedül meg nem fogok menni, kocsival meg lehet majd belföldön mászkálni, gondolom. De ezek még nem derültek ki pontosan.
2020. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogják kötelezővé tenni, addig semmiképpen, amíg ki nem derül a tényleges hatásosság, mellékhatások stb. Már most sem javasolják gyerekkorban - de meddig tart a gyerekkor ? Nem javasolják krónikus betegségekben szenvedőknek - de hát a lakosságnak legalább a fele az. Még nem tudják, hogy a hatása meddig tart, hiszen a covidon étesetteknél is a szervezet által megtermelt ellenanyag hatását is csak kb. fél évre teszik.
2020. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
69%
Majd szerzek egy hamis oltás igazolást. Ha diplomát, nyelvvizsgát lehet venni, akkor ez is lesz.
2020. dec. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
47%
Nem teszik kötelezővé, viszont olyan helyzetet teremtenek, hogy beadasd. Korlátoznak, így majd inkább beadatja a többség.Inkorrekt dolog. Akkor inkább az lenne a tisztességes ha kötelezővé tennék.
2020. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
19%

Remélem azt a tudatlan, okoskodó, vakcinaellenes csoportot nem kíméli a korona, és nem lesz kinek továbbörökíteniük az a "hatalmas" IQ szintjüket.

Én beoltatom magam!

2020. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
76%
#7es nem szoktam ilyet kívánni, de akkor remélem neked meg lebénul az arcod, egyéb mellékhatásokról nem is beszélve ;) sokan pont amiatt nem fogják beadatni, mert többet árthat, mint a vírus, de ezt a te ostoba agyad úgysem fogja fel;) neked inkább tanulnod kéne, nem ilyen baromságokat beszélni :) ja, és azt olvastam az oltás mellékhatasa lehet a halál is, szóval szaladj, mindenki drukkol neked hogy mielőbb beadasd;)
2020. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
20%
Siess kérlek, nem akarom olvasni a további agyament okoskodásodat:) menj menj menj:)
2020. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
26%
Mindegyik gyógyszernél van egy hosszú mellékhatás lista. Azt szoktad olvasgatni? Mert egy antibiotikumnak is ezeregy mellékhatása van, fekete szőrösödő nyelv és a halál is fel van tűntetve. Attól nem rettegsz?
2020. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!