Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speed vagy kokainfogyasztás...

Speed vagy kokainfogyasztás másnapján normális?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a levertség, befordultság elég jellemző, meg hogy kiszárad a száj. Kis torokfájás is jelen van, az is érthető, az ajkak kiszáradása is, de a számban több seb is van és ezt most vettem csak észre, eddig nem is fájt. Gondolom megharaptam párszor, ezek szerint elég erősen. Ez normális?

2021. máj. 23. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kiharaptad.
2021. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő stimuláns, egymást fokozva pedig a bruxizmust és társformáit is fokozzák.. Szerencse, hogy nem sürgősségire kellett menned, mert akkorát haraptál ki belőle😅
2021. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát csak fáj, eddig gondolom elnyomta az érzés. Most nem túl kellemes, de szerintem pár nap és elmúlik, azért ettől messze lenne a sürgősségi
2021. máj. 23. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A másnaposság főleg a spurira jellemző. Mivel általában nem is alszik az ember, és folyamatosan pörgött, ezért a hatása elmúltával ezt a felszabadult + energiát a szervezet vissza veszi. Leginkább nincs utána semmire erő, és mentálisan is megzuhan az ember. Az energiaszegény állapot pedig több napig is fenn maradhat, mire a szervezetnek sikerül után-töltenie magát. A rágás kényszer miatt is lehetnek különböző sebek, amiket közben nem vesz észre az ember. A kiszáradás is jellemző, mert általában kevesebb a folyadék-bevitel is a szükségesnél.

A kokain viszont egy rövidebb távú, de erőteljesebb stimuláns. Míg a speed-ből egy csík 6-8-10 óráig is adhatja mire elkezd múlni - addig a kokain csak 1-2 óráig adja be, és aztán mikor megy ki a hatás iszonyú hiányérzetet (sóvárgást) okoz. Ilyenkor nagyon erős a késztetés hogy az ember újra felszívjon, benyomjon egy újabb csíkot. Viszont a róla való lecsúszás is sokkal rövidebb (pár óra alatt elmúlik). Így kisebb mennyiségek után még aludni is tud az ember. A kokainnak pedig nincs másnapja, és egyáltalán nem is látszik semmi másnap. Ezért is ilyen "elit" szer, és ezért is kedvelik sokan. A kiszáradás sem annyira jellemző rajta, a viszonylagos rövid hatásideje miatt. Persze sok múlik azon is hogy milyen adagolással használja az ember, és milyen tiszta a cucc.

2021. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!