Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehete-e ràkra utaló jel a...

Lehete-e ràkra utaló jel a hidegràzàs?

Figyelt kérdés

Kb 2 eve raz a hideg minden egyes nap.Nagyon rossz igy lenni,főleg hogy nincs segitsegem,nem tudom merre induljak.Nehany vizsgalaton voltam es teljes verkepen,de semmi..Lehet-e szerintetek rakos megbetegedes jele ez?

Sima verkep nem mutat ilyesmit.



2021. máj. 25. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem idegrendszeri probléma, nem?

Vagy rá kerestem google-n:


[link]

[link]

[link]

2021. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rák nem lehet, azért sem, mert ilyen panaszt maga a daganat nem okoz, esetleg a kemoterápia tünetei között előfordulhat, de az megint más. És már csak azért sem, mert két év alatt már nagy valószínűséggel elvitt volna.

Esetleg idegrendszeri probléma lehet, netán valami autoimmun betegség, én arrafelé indulnék.

2021. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah, azt akartam én is mondani, hogy 2 évig nem csinál ilyet a rák...
2021. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azóta lettem fázós mióta a vérnyomásommal van gond,időnként a hideg is ráz ha felmegy.

Előtte sosem volt ilyen... nem lehet nálad is ez egy keringési probléma?

2021. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előzőekben felvetettek mellett én még egy pajzsmirigy panelt nézetnék. Nekem pajzsmirigy alulműködés okozott hasonlót, bár annak más tünetei is vannak, legjellemzőbben brutális fáradtság és hajhullás. Bár ha van teljes vérkép eredményed, abban nagy valószínűséggel van TSH. Ha az rendben, akkor nem pajzsmirigy probléma.
2021. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!