Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munkahelyi nagy dolog? Hogyan?

Munkahelyi nagy dolog? Hogyan?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el dolgozni és egy nagy mumus számomra a munkahelyen végezni a nagy dolgot. 14en osztozunk 3 wc-n egy helyiségen belül. Mindenki ismeri egymást meg elég nyitottak is a wc-k és ugyan akkor megyünk ki időbe vissza kell érni a helyünkre is és már nem előszőr lett súlyos székrekedésem emiatt. Tudom felnőtt ember vagyok természetes dolog, de még sem megy. Előtte naponta kellett mennem most heti 1x alig tudok. Valaki ha küzdött hasonlóval tudna adni tanácsot? 20/L

2021. máj. 29. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Beidőzítettem, hogy reggelente othon menjek nagy wcre és meg van olda.
2021. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan időzítetted be?
2021. máj. 29. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Időre lehet kimenni vécére? Mi ez, munkatábor?


Reggel kelj fel hamarabb, igyál kávét, nagy pohar forró vizet, ezek használhatnak. Egyszer kakilsz reggel otthon és be tud állni majd a szervezeted.


Egyébként a többi kolléganőd is szarik, egyik sem illatosat, nyugodtan menj el munkahelyeden vécére. Én is nő vagyok, az elején én is otthon végeztem (bár székrekedést nem kaptam), vagy reggel vagy hazavittem, de hetek alatt levetkőztem és minden egyes nap bent nagyvécézek. Van hogy kétszer is elmegyek. Semmi ciki nincsen benne. 3 percre kinyitom az ablakot és szag se marad. Sokkal jobban oda tudsz figyelni a munkára ha nem ilyen hülyeségeken aggódsz.


Ha gondolod írj privatot és ott még kérdezhetsz.

2021. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Most komolyan nem bírod ki hazáig? Melóhelyen nem mész, hazaviszed, ennyi.
2021. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Otthon elmész indulás előtt, probléma megoldva ;)
2021. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hiába megyek el reggel, ha egyszer nem kell..

Kibírom hazáig, de utána meg már nem megy.

Mindegy köszönöm 3as :)

Nem úgy értettem, hogy időre lehet kimenni hanem mindig egyfolytában kint van valaki és azért nem nagyon lehet 10-20perceket kint lenni kinek mennyi időre van szüksége ugye.

2021. máj. 30. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, de ha van három wc is, akkor simán be tudsz menni. Ha közben pedig bejön valaki akkor addig legfeljebb felfüggeszted a kakit meg a fingásokat. Ha csak pisilni jönnek be hamar végeznek. Nem dolgozom nalatok, de szerintem ha 5-10 percre eltűnsz a kutyát se fogja érdekelni. 10 perc alatt azért csak kinyomod még úgy is ha közben megzavarnak. Gondolom senki sincs odatapadva a gép elé 8 óran keresztül. Mas dohányzik, kávezik, azt az időt te meg arra hasznalhatod hogy kakilsz.
2021. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!