Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki szerint nem betegen...

Van aki szerint nem betegen undorító a testépítés? Van egy egészséges határ, a szép, szálkás test jól néz ki. De elképezelem, hogy egy aránytalan izomkolosszus reszel egy nőt, és elfog a hányinger. Mocsok undorító.

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 22:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze sok professzionálisnak szép teste van. De amikkel mondjuk termékeket reklámoznak, azok a testek már hányingerek.
2021. máj. 30. 22:20
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Én eredetileg úgy voltam vele, hogy mivel tudom, hogy a fitnessz ipar többsége szteroidozik, ha edzési tanácsokról van szó, azokra hallgatok, akik a lehetséges legnagyobb izomtömeget érték el (függetlenül attól, hogy néznek ki), mert tudom, hogy ott már nem elég pusztán egy nagyobb dózis a szerből, valódi munkára és szakértelemre is szükség van.


Aztán ahogy telt -múlt az idő a konditeremben, a testépítők, akiknek nézem a tanácsait, szép lassan egyfajta példaképpé válltak és így megszépültek a szememben.

2021. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak tetszik azért. Nem én vagyok a célközönség, de ettől még van aki vevő rá. Hogy a társadalomnak ez hány százaléka, hát passz.
2021. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nem undorító a testépítés.

De azzal kiegészíteném a gondolatom, hogy számomra az 1975-ös évben az akkori

Arnold Schwarzenegger testépítő formálta széppé a testét.

Az utána lévők, főleg a 90 és a 2000-es évek utáni

testépítők nagyon brutál undorítóan néztek ki.

Semmi szépség,csak felfújták magukat.

Láttam női testépítőket is.

Megosztó a véleményem róluk, mert vannak szépek,de főleg olyanok,akik undorítóan néznek ki.

Az arcukon semmi nőies vonás a mellük helyén izomtömeg, és kifejezetten csúnya, férfias arcuk lett.

Ettől függetlenül a testépítés sportot nem ítélem el,csak egy a baj vele, hogy már majdnem minden testépítő nem arra, edz, hogy szép legyen és arányos, hanem arra, hogy minél nagyobb darab legyen és, ezért bármit képesek, akár még illegális szereket is fogyasztani, vagy injekciózni magukat.

2021. máj. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Testképzavar mindegyiknél befigyel. A nők ezen kívül még undorítóan is néznek ki, a fejük meg különösen.
2021. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!