Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek érhetnek valamit, vagy...

Ezek érhetnek valamit, vagy pénzkidobás?

Figyelt kérdés

[link]


Gondoltam mielőtt tennék velük egy próbát, megkérdezném, van -e tapasztalata bárkinek ezekkel. Azért nem kis pénzbe kerülnek.


2021. máj. 31. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én biztos nem itteni, anonim válaszolók random válaszai alapján hoznék döntést súlyos pénzekről. Ha én most azt mondom, hogy ez kitűnő, kiváló remek csodaszer, és vegyél belőlük 20 dobozzal, akkor ha netán kiderül, hogy semmire sem jó placebóról van szó, hogy érsz utol, hogy jóvátételt vegyél rajtam, amiért átvertelek? Vagy bárki mást... Elárulom, sehogy.


Amúgy az ilyen gyógygomba kivonatokkal ártani szerintem nem tudsz, de hogy nem is hajt nagy hasznot (a szedőjének), az tuti. A forgalmazónak persze annál inkább.

2021. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!