Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ilyen fajta fogfehérítők...

Az ilyen fajta fogfehérítők mennyire használnak? Tényleg fehérítik a fogat vagy csak pénzkidobás? Érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 14. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez photoshop gyanús.. mármint ez a vakítóan fehér fog.. én inkább kikérném a fogorvosom véleményét mit javasol :)
2021. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Diamond fogfehérítő pora nagyon jó
2021. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

wish-ről ne rendelj.

Ha olcsóbb, jó, egyszerűt akarsz, keress rá a fogfehérítő matricákra. Sok fajta van, neten tudsz nézni hozzá review-kat meg swatch-okat. Azok közül némelyik meglepően jó. Olyat vettem többször, ami két hétig elég, minden nap egy órát volt kb a fogamon, és úgy, hogy nem tudták, hogy fogat fehérítek, 5 nap után már szóvá tették, hogy jé, fehérebbek lettek a fogaim?!

2021. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Kamu az összes, bár nagyon jól hangzanak a reklám szövegek. Én már rengeteg dolgot kipróbáltam, de semmi nem fehérített jobban a fogamon, mint egy átlagos fogmosás. Persze a lepedéket leszedi, de ha valakinek nincs alapból fehér foga, annak ezektől a '' csodaszerektől'' sem lesz az. De nem is kéne érte törekedni, legyen egészséges és ápolt, az a lényeg. A hollywoody műmosolyokat nem kell utánozni, szerintem természetellenes és a nagy része nem igazi amúgy sem. (Vág photoshopolva van)
2021. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a Colgatenek vagy egy másik márkának volt hasonló kis fogfehérítő tolla... Természetesen nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg azt is... Akkora pénzkidobás volt. Egy ilyen kis fehér ragasztó szerű valami jött ki belőle, ami egyáltalán nem is ragadt rá a fogamra, akárhogy próbáltam. Valószínű, hogy ez is olyan lehet.
2021. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem mész el egy rendes fogorvoshoz fogtisztításra? Ultrahanggal és sópolírral leszedi a lerakódásokat, fogkövet, sárgaságot. Egészségügyi szempontból is fontos, nem csak az esztétika miatt, mert sok ínygyulladás fogkő miatt alakul ki. Kb. 20 ezerrel számolj, attól függően, hogy hol élsz. Nem lesz szupersztár mosolyod, de szép fehér igen.
2021. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!