Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A marihuána elhagyása okozhat...

A marihuána elhagyása okozhat étvágytalanságot?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a férjemmel és 4 hete abbahagyta a füvezést. Azelőtt 9évig használta, havi 5-10 cigit szívott. Mostanában alig van étvágya, csak napi két alkalommal eszik, akkor is keveset. Ezenkívül nincsenek elvonási tünetei, azt mondja, hogy jól van, egyszerűen csak nem éhes.

2021. jún. 1. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinél más,de igen okozhat.
2021. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
33%
Neked is sok eszed lehet ha egy drogosal akarsz csaladot alapitani.......
2021. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Majd helyreáll.


Természetesen okozhat ilyet, sőt okoz is. 9 évig havi 5-10 cigi elég ahhoz, hogy az étvágytalanság huzamosabb ideig fennálljon.


2-es, attól hogy valaki füvezik, ráadásul nem is sokat (havi 5-10 cigi az kb. 4 naponta egy spangli) még teljesen alkalmas párnak, apának. Meg ezt amúgy is döntse el a kérdező.

2021. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Havi 5-10 cigi eleve nem fog olyan komoly elvonást okozni.

Okozhatja akár ez is, vagy más is, pl. a családban sokunknak természetesen csökken az étvágya tavasszal, sokkal kevesebb kaját eszünk mint ősszel-télen.

2021. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Nálam is leszokott(10ev utan) mig terveztük a babat, meg is fogant.

Utána visszaszokott, s másodikkl lettem várandós (nem tervezett), s olyan szinten tart, hogy napi 2 szív mar... reggel egyet ahogy kezdi a napot , s este ahogy lefekszik....


Jol gondold meg, nálunk annyira ki van, ha nincs fű akkor veszekedés megy 0-24...


Imádom a gyereke(i)m, a férjem nélkül nem lennének azok akik, de nagyon megnehezíti a -hazosságot, s a család mindennapjait a részemről. Totyogónk van, o nem érzékel szerencsére semm8t, legalábbis nem úgy mint én...


Nálunk hiába jár szakemberhez, nem ér semmit... szóval tényleg gondold át. Itt sem minden nap szívta, de ahogy jott a gyerek, kezdett rafuggni...

2021. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem is lehet ráfüggni, lehetetlen. Az elöttem szólók hazudnak.
2021. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

#6

Fizikailag nem, lelkileg viszont bármire rá lehet függni, a vásárlásra is, meg a videojátékokra, pedig nyilván azok se okoznak fizikai-biokémiai értelemben függőséget. Tehát nem lehetetlen.

2021. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne beszélj badarságokat
2021. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

#8

Kifejtenéd ezt alaposabban?

2021. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

Én heti 6 grammot fogyasztok el, van, hogy leállok 2-3 hétre mivel a hatása gyengül. Semmi elvonási tünetem sincs. Drogos se vagyok, dolgozok, lakásom van, élem az életem.

2021. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!