Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogosokkal mit fognak...

A drogosokkal mit fognak csinálni a COVID elleni védőoltások?

Figyelt kérdés

Itt most nem csak 1 különféle védőoltásra gondolok. Hanem akármelyikre. Drog szó alatt pedig most értem pl a fű, ecstasy, kokaint, lsd, opiát, designerek vagy úgy lényegében akármelyik szert ami tudatmódosító. Akár az alkoholt is ide sorolhatnám. De mivel az legális arról többet írnak. Pl azt tudom, hogy szputnik mellé olyan 3 napig nem ajánlott fogyasztani. Volt itt már olyan ember aki megkapta a COVID elleni védőoltás valamelyikének első, esetleg második adagját is. És az nap vagy valamikor 1-2, pár nap múlva fogyasztott valamit. Esetleg 1+ hét vagy pár hét múlva. Vagy esetleg ismertek olyan embert akiről tudjátok, hogy szintén fogyasztott valamit. Kérlek őszintén válaszoljatok, hogy arra is, hogy lett e bármi baj belőle vagy az ég világon semmi. Esetleg olyan aki a vakcina beadási napján még előtte. Vagy 1-2 pár nappal előtte fogyasztott. Első vagy második adag előtt?

Mondjuk ez vakcina függő is. Illetve tudatállapotot okozó szer függő is lehet. Mivel pl a fű nem hinném, hogy komoly problémákat okozna. Ha valaki vár mondjuk a vakcina beadása után 1 hetet. Akkor az még talán el is nyomhatja az oltóanyagok hosszú távú mellékhatását. Mert ugye ezek valszeg a nepirtásra is mennek ki. És szerintem a drogosokkal pláne akarnak végezni. De a fűvel az is lehet a baj, hogy mindig rá fújnak valami szinti kannát. Már ha elultetti az ember sem lehet benne biztos, hogy a magra nem fújták rá. És utána termelődik még néha mag a virágján is ha hagyod nőni. És az már valszeg valamennyire arra is át kerül. De azokkal mi lesz akik keményebb dolgokat fogyasztanak. Pl nem tudom, hogy a pszihedelikus dolgoknak mennyi közé lehet hozzá. De pl most megemlítek 2 alap dolgot. Amik a keményebb dolgok közül talán a legkevésbé terhelik meg a szervezetett. Pl ott van az MDMA és a speed amfetamin, metamfetamin . Már az is felviszi kisebb adagban is az ember hőmérsékletét, stb. Na meg elkezd gyorsan verni a szív. És vannak olyanok akik a 200+ mg tabikat egészbe dobálják. És beadnak akár 3-4+ bogyót is egy alkalommal. De ha ez nem lenne elég. Mostanában kB nem is létezik olyan, hogy egy ekibe csak mdma legyen. Mert ismerőseim mondták, hogy eddig sem volt sok bogyó ami mdma lett volna. Most a pandémia meg főleg a második hullám óta egy ilyen sincs, sőt megint visszatértek azok a designerek dolgok amik nagyon veszélyesek. A speed na meg a kóla az meg mindig fel volt ütve. Ha csak venetlenul nem fizetsz érte 3x annyit. Vagy az ezer cucc közül nem fogod ki pont azt az egy 100% tisztaságut. Bár senki ne fogyassza ezeket sem, max a füvet. De azt is saját akaratra, felelősségre. Keményebb, olcsóbb dolgokhoz meg az se nyúljon akinek nagyon gyatra a lelkiviláguk. Pl mondjuk szerintem a herkások között kevés olyan van aki az oltási papír, vagy akár maga a COVID miatt beoltattná magát. Mivel elvileg a heroin fuggoket már csakis kizárólag a hernyó érdekli. Sajnos ha esetleg mégis egy ilyen ember elmegy beoltattni magát. Az mivel kívánja fizikálisan is úgyis belövi a cuccot ha van rá pénze. És akkor azzal kitudja mi lesz..

Én pl épp ma regisztráltam. Én speciel a kínait jelöltem meg de akarmelyiket kaphatom. De szerintem mind1 is. Mert úgyis az összes ugyanúgy kinyir. Esetleg az Astrazeneca, Jansen. Hamarabb és gyorsabban is.



2021. ápr. 20. 00:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Te, ezt en nem olvasom vegig. Nem eletszeru, hogy egy szerhasznalo elballagjon beoltatni magat. Viszont ha igy dont, nem gyakoris professzor, hanem orvos tud valaszolni neki.
2021. ápr. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Hol jelölted meg? Mikor én regisztráltam még nem lehetett oltóanyagot választani.
2021. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Állj le a kábszival, mert valami förtelmes vagy.
2021. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Alkoholt már aznap fogyasztottam a Pfizer után. Semmilyen mellékhatást nem tudok hozzá kötni. A mellékhatások minimálisak voltak, az oltás hatását pedig az üzemorvosi vérvizsgálat kimutatta. Szerintem mérsékelt drogfogyasztás komolyan nem befolyásolja. Bár nem vagyok orvos, de az amfetamin és hasonló drogok elvileg gyengítik az immunrendszert, így valószínűleg az oltásra adott reakciót és ebből fakadó védelmet is (speed például).
2021. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy most az orvosokba nem lehet bízni. Mivel kajak azt gondolom, hogy ez nepirtás tehát ebben sem biztos, hogy igazat mondanának. Vagy ha mégis ahhoz olyan kell aki ehhez ért pl egy toxikogus. Vagy egy olyan ember válasza kéne aki csinálta utána mint írtam is. Meg azt sem tudom, hogy a kemény drogosokra van ez nagyobb veszélyel aki gyakran fogyaszt de az többet is. Vagy az alkalmi drogosokra akik esetleg be is vehetnek szintúgy többet. Ha szeretnik túl kapni mint írtam ezt is fent. Alkoholt, Pfizer után. Kérdés, hogy mennyit. Pl mondjuk csak egy sört? Vagy annyit, hogy le is részegedj vagy csak szimplán nem sokat de azért, hogy már érezd hatását mert ez sem mindegy. Utolsó tehát te úgy gondolod, hogy még gyengülnek is a mellékhatások? Azt is tudd, amit meg is írtam, hogy az eki, kokaint és mindegyik parti drog itt nálunk még tartalmaz valamit az alap hatóanyagán kívül.
2021. ápr. 21. 21:19
 6/24 anonim ***** válasza:

3-5 sört küldtem rá naponta, tehát nem részegedtem le. Az oltásokat nem sorolnám a népírtásba. Nekem is vannak fenntartásaim vele kapcsolatban, de a vírushoz képest még mindig jobbnak tűnik. Persze ez sovány vígasz annak, aki néhány héttel az oltás után infarktust vagy trombózist kap, még ha millióból csak pár embert érint is (valóságban szerintem inkább pár százat, mert relatív sok ilyet hallani). Ez sem vigasztal senkit, de tudok olyat, aki a fogamzásgátló mellékhatásába halt bele huszonévesen. Én bevállaltam a Pfizert. Remélem, hogy nem bánom meg.

Szerintem a toxikológusok sem tudnak egyelőre sokkal többet, mint amit néhány nap alatt a médiából összeszedsz. Ha igen, akkor süljön le a pofájukról a bőr, ha titkolóznak. Nincs hivatalos info bármilyen hazai kutatásról, visszamérésről az oltásokkal kapcsolatban. Csak remélni merem, hogy lesz ilyen nyilvános eredmény a közeljövőben.

Szerintem nem kell orvosnak lenni ahhoz, hogy meg lehessen jósolni, hogy egy drogosnak szarabb esélyei vannak a vírussal szemben. Az oltások mellékhatásainak jó részét az immunrendszer működése okozza elvileg, így az alkohol, drogok akár mérsékelhetik is a mellékhatásokat, de ezzel együtt a hatást is. Találtam kutatást, miszerint más oltásoknál csökkentette a mérsékelt alkoholfogyasztás a gyulladásos mellékhatásokat, az immunválasz mégis megvolt. Ismeretlen összetételű drogokkal kapcsolatban szerintem még Zacher sem fogja tudni megmondani, hogy mire számíthasz. Használni biztos nem fog.


A legjobb tanács szerintem most: Oltass, és ne drogozz, amíg a második oltás után két hét el nem telik! Szerintem, hangsúlyozom: SZERINTEM, ezzel van a legjobb esélyed.

2021. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk ha nem lennél egy alkoholista drogos állat akkor nem kellene ilyeneken kattognod. Erre nem gondoltál még ugye, Csanádka?
2021. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Na jó elég lesz már az Antidrogosokból. Nem igaz, hogy egy olyan oldalon ahol kérdéseket lehet fel tenni. Nem, hogy még több válasz nem érkezik. Ami, főleg egy ilyen kérdésre kéne. Mivel ezek mindenkire más hatással vannak. Hanem 1 kibszott válasz nem jön komolyan mondom. Taksrodjatok már és menjetek máshova gciskedni. Ha zavar titeket a drogozás. Akkor nem kell egy ilyen kérdés alá írni semmit.

A másik meg az, hogy egy szóval nem írtam, hogy én drogozom. Mivan ha csak megkérdeztem?! Ne, hogy már azt se lehessen!!

2021. ápr. 23. 14:07
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
Drugs are baaad, mkay?
2021. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%

Minek egy drogosnak oltás?

A droghasználat is életveszélyes, akárcsak a covid.

Ha nem érdekel az életveszély, akkor ne fáraszd magad oltással!

2021. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!