Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vállfájdalom, kulcsontba és...

Vállfájdalom, kulcsontba és felkarba sugározva!?

Figyelt kérdés

Anyukámat kb 8 éve műtötték a vállával. Sűrűn, hosszú ideig (1-2év, egyre erősödő) tartó fájdalommal. Egy idő után mondta hogy a felkarjába, és a kulcscsontjába sugárzik a fájdalom, nem bírta emelni, nem bírt aludni stb.

Én 6 éve kezdtem el dolgozni, és az utóbbi fél évben, először tompa fájdalom jelent meg a jobb vállamban (sokat emelek). Azóta van hogy jobb, de sokszor nagyon fáj, főleg erőltetésre, és kb 2 hete egyre gyakrabban éezem hogy az egész felkarom, a jobb kulcscsontom, és a jobb lapockám is fáj. (mint amikor erős izomlázad van). A kérdés hogy lehet ugyan az mint anyukámnak?? 28 évesen lehetnek már izületi panaszaim? Vagy még korai? :( (tüdőszűrőn, vérvételen voltam, ott semmi eltérés nincs hál istennek)



2021. jún. 1. 19:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!