Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az covid oltás helye meddig...

Az covid oltás helye meddig látszik a karon? Milyen hamar múlik el?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem már másnapra.
2021. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Enyém egy hétig véraláfutásos volt, aztán úgy a második hét végén kegyetlenül bevörösödött, viszketett, és nagyon meleg volt ott a bőröm egy féltenyérnyi helyen. Meg is kérdeztem az orvos szomszédot, hogy ezmiez, azt mondta, ne aggódjak, ritka az ilyen, de előfordul, majd elmúlik. Aztán tényleg el is múlt nyom nélkül két nap alatt.

Jövő héten kapom a következőt, amúgy moderna.

2021. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem pont volt mellette egy anyajegy, így tudtam hol keressem és egy-két napig ki tudtam venni a helyét.
2021. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. semennyi ideig nem látszott semmi. Páromnak 3-4 napig látszott egy enyhe véraláfutás.

(Én szputnyikot kaptam, ő pfizert.)

2021. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az első utàn feldagadt a helye. Olyan volt mintha egy 100Ft-os érme lenne a bőröm alatt és viszketett. Egy-másfél hétig tartott ez az állapot. A második oltásomnál meg sem látszott a helye.
2021. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
5 perc volt kb. De lehet, hogy kevesebb, mert akkor vettem le a gézlapot.
2021. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!