Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok akik nem oltatják be...

Azok akik nem oltatják be magukat felkészültek arra, hogy szinte sehova nem mehetnek, és nem vehetnek igénybe szolgáltatásokat ki tudja meddig?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 12:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
94%

Az a lényeg, hogy a külföldiek jöhetnek meccsre negatív teszttel, én meg kimehetek külföldre negatív teszttel mondjuk koncertre, de itthon nem.

Besírtam, tényleg.

Biztos meg akarják menteni az embereket, én ebben hiszek. Vagy inkább nem.

2021. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
98%
Ja és ebből kifolyólag próbálják most inkább magukat nyugtatni, mindenféle érvekkel, hogy aki oltást sem akar, az ellátást se akarjon ha elkapja a covidot stb. Hagyjuk már, augusztustól meg mindenki mehet ahova akar, ha fent úgy löttyen nekik, mint ahogy eddig is hozták ezeket a logikus döntéseket, aztán sok ember, aki csak azért oltatt magát, mert azt hitték amúgy nem mehetnek majd semerre agyér görcsöt kap, a kormány meg boldogan felvette a lóvét rájuk
2021. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
3%
16.te hülye vagy esküszöm..
2021. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
86%

"Ne nevettesd ki magad, nem vagy kényszerítve"


Nem vagyok?Na mesélj már!Milyen enyhítésekről beszélsz a jogaidtól való megfosztás és az azokból kényszer hatására feloldás nem enyhítés!


Ha én téged odaláncollak egy falra és ha azt csinálod amit akarok akkor eloldom a bal kezedet az neked enyhítés? Nem!


Magyarul neked az mostantól a normális állapot h ha hagynak egy kis mozgási lehetőséget neked akkor valami ajándéknak fogod fel?

2021. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%
24...ember állj már le gáz vagy XD
2021. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
20%
24.ennyire unatkozol hogy itt provokálsz?...
2021. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
91%
Na mivan érdemi hozzászólás nincs ,csak személyeskedés?Ennyi telik tőletek...
2021. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
94%
25 nem gázabb semmivel, mint amikor látod, hogy azok az ismerőseid, akik Facebookon szidták a vírust meg az oltást, "én ezt a sz.rt tuti nem adatom be", most oltatva papolnak az oltottság fontosságáról, csak azért mert f.stak hogy nem bírnak elmenni olyan helyekre ahova amúgy eddig sem jártak, de hallelujah most már mehetnek tányér kiállítást nézni, meg full jó időben ülhetnek bent a cukrászdában. Azta.
2021. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes amúgy, hogy eleinte még azokat nézték le, akik elsőként mérték beadatni az oltást, most meg már azokat nézik teljesen bolondnak, akik még nem adatták be. Barátnőm is csak azért adatta be, mert megy a kirekesztés a munkahelyen ezerrel. Ennek igy mi értelme?
2021. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy beadatni az oltást, hogy nem is a vírustól félsz, hanem a társadalmi kirekesztettségtől, meg attól hogy mások mit gondolnak rólam.
2021. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!