Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Náthás munkatárssal utaznál...

Náthás munkatárssal utaznál együtt?

Figyelt kérdés
Már ma is eléggé meg van fázva, és holnap elvileg közösen utaznánk el egy napra. Titeket zavarna amúgy ez a szitu?

2021. jún. 3. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Olyan szempontból zavarna, hogy bármikor belázasodhat és rosszabbul lehet. Ha csak tüsszög meg fújja az orrát, nem lenne gond nekem. De ha nem tudja ellátni a feladatát, akkor menjen táppénzre.
2021. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem utaznék, és jól el is küldeném az anyj.ba, amiért nem képes megülni a fenekén.
2021. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Igen, utaznék. Azért mert ő beteg, miért lennék én is az később? Jaj, mert elkaphatod, jön az okoskodó válasz mindjárt.

Aki évek óta minden egyes nap tesz saját testi és lelki egészségéért nem lesz beteg, csak mert kollégája náthás. Csak az lesz beteg, aki arra fogékony.


A betegnek nagyobb szenvedés ez, mint nekem.

2021. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as én is így vagyok vele :)
2021. jún. 3. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Kemény, hogy már ennyire hópihe mindenki. Amikor általánosba jártam, télen mindig göthös volt valaki és senkit nem érdekelt, senki nem halt bele, elkapni se nagyon kapta el senki. Sőt, megyei diákolimpiát úszásban torokgyulladással nyertem. Mindenki járjon maszkba, szkafanderbe örökre, nehogy az immunrendszerének legyen néha egy kis dolga. Nevetséges ez már.
2021. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

#5

Látod-látod, ekkora hatalma van a médiának a nem gondolkodó emberek fölött.

2021. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Igazság szerint én is elmentem náthásan mindenhova, ahogy a környezetem zöme is. Viszont én tapasztaltam olyat, hogy a náthás emberke végigfertőzte az irodát és olyat is, hogy a leg-egészségesebben élők lettek a leggyakrabban betegek és náluk tartott a legtovább.

Beülnék mellé alapvetően, bár utána figyelném magam és az első jelre NeoCitrán.


Egyébként ahhoz, hogy az emberek otthon maradjanak náthával, az kellene, hogy ahol van home office, ott össze lehessen vonni ilyen esetben a havi keretet, a fizuk legyenek magasabbak, a táppénz ne fájjon, a háziorvos meg ne írjon antibiotikumot enyhe esetekben. Ha ezek megtörténnének, én megfontolnám, hogy csavaró orral és/vagy fájó torokkal otthon maradok.

2021. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!