Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vennétek karácsonyra egy...

Mit vennétek karácsonyra egy munkatársatoknak, akivel csak 2 hónapja dolgoztok együtt és csak 2x beszéltetek?

Figyelt kérdés
Nemrég új munkahelyem lett és volt karácsonyra ilyen húzós cucc, hogy pár ezer forintban kedveskedünk egymásnak. Én egy 35-40 körüli nőt húztam és nem igen van ötletem, hogy mit vegyek neki. Tudnátok adni pár tippet? Előre is köszönöm!
2020. dec. 14. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismered elég jól, és mástól sem tudsz meg tőle közelebbi infókat, akkor legjobb valami egyszerű, praktikus dolgot venni, például egy minta nélküli kávéscsésze, vagy egy bögre kifejezetten jó lehet, mert sokan teáznak és/vagy kávéznak.

Vagy lehet esetleg egy üdvözlőlap, saját rövid, de egyszerű jókívánsággal beleírva, és mellé egy karácsonyi gyertya, vagy karácsonyfadísz.

2020. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Kávésbögre jó lehet, valami szép igényeset
2020. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teaválogatás? Sokan teáznak ilyenkor, szerintem még hasznos is lehet.
2020. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan voltam, kb. egy hónapja voltam ott az új munkahelyemen. Én egy 35 körüli nőt húztam, egy krémlikőrt vettem neki, örült.
2020. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tea, illatgyertya, esetleg kezkrem
2020. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!