Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik megkapták a Moderna 2....

Akik megkapták a Moderna 2. Oltását mik voltak az oltási reakciók?

Figyelt kérdés

Jövőhéten fogom kapni a második adagot.

Az elsőnél kar fájdalom volt, hónalj fájdalommal begyulladt a nyirokcsomóm 1 napig, valamint nem tudtam 4-5napig az oltott karomon feküdni. Ezen kívül nem volt más reakció. Bízom benne hogy a második oltást követően nem lesz erősebb oltási reakció. Csak modernás tapasztalatok érdekeknek, oltás ellenesek légyszives kíméljetek.



2021. jún. 3. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
Pénteken kaptam a másodikat. Az első után volt karfájdalom úgy 3 napig és ennyi. A második után, másnap iszonyú migrénes fejfájásom volt. Se láz se semmi, csak ez a fejfájás és szédülés. Feküdtem egész szombaton. Vasárnap reggelre mintha mi se történt volna, fejfájásnak nyoma se, csak minimális karfájdalom, de az is sokkal elviselhetőbb mint az első után. Szóval a második rosszabb volt, intenzívebb mellékhatásokkal viszont sokkal gyorsabb lefolyással.
2021. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10es voltam. Igazán kíváncsi lennék ki pontozott le, de legfőképpen arra, hogy miért?


Tud rá válaszolni mi nem tetszett? Moderna? Hogy nem volt tőle bajom? Esetleg hogy meg mertem kérdezni, hogy honnan vette azt a "hivatalos " statisztikai adatot, amit vki itt kijelentett(!), hogy 10-4 nőnek gondja van vele? Én is tudok statisztikázni hasraütésre. Sőt, bárki. Talán valami forrás jó lenne..csak hat ha nincs ilyen, elég ciki.

Szoval szerintem 10-3 nőnek van tőle baja. Mert én azt mondtam.

2021. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!