Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni alvasparalizis...

Mit lehet tenni alvasparalizis ellen? pls valaki segitsen

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Kezdj el stresszmentesebb életet élni,nekem az segített
2021. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
N3m vok stresszes de azert megprobalok megkevesbe az lenni
2021. jún. 8. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:

A felkapcsolt villany és halkan szóló rádió nálam csökkenti a gyakoriságot, és enyíti a tüneteket is. Ritkábban jelentkezik így az álvási bénultság, és olyankor még ha jelentkezik is, akkor is ,,bele tudok kapaszkodni'' a zenébe, és elmarad az ijesztő halálfélelem, mege zek a lappangó rosszinduatú lények.


Olyan is volt már, hogy könyvet raktam ki magam elé az ágban kinyitva, olyan helyzetben, hogy jól ráláttam, és amikor jött az alvási bénultság, simán tudtam olvasni a szöveget és ,,abba is bele tudtam kapaszkodni'', így a halálfélelmet így is megúsztam.


Az volt még a lényeg, hogy ilen LED-es körtét vettem a lámpába, és ennek két előnye volt:

1) kevesebbet fogyaszt, ezért nyugodtabban égve lehet hagyni éjjel

2) kevésbé melegszik, ezért kevésbé kell félni attól, hogy valahogy tüzet csinál


Mindettől függetlenül arra figyelek, nehogy akár a LED-es körte is beledőljön az ágyba a takaró/párna alá.


Mindenesetre az a lényeg, hogy ha az agynak van lehetősége rá, hogy a bénultságkor ,,ne magában pörögjön'', hanem ha ott van valami strukturált dolog a ,,külső világból'', amibe az agy ,,bele tud fogózkdni'', akkor a legijesztőb tünetek enyhülnek. Legalábbis nálam.

2021. júl. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!