Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Könyörgöm valaki segítsen 😭...

Könyörgöm valaki segítsen 😭 így nem bírom sokáig 😭 Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és mostanában nem tudok aludni. Azzal indult hogy nagyon későn(2 körül) tudtam csak elaludni, pedig hamar lefekszek(fél 11-kor). Addig csak forgolódtam es egyszerűen nem tudtam elaludni. Utána abbamaradt egy hétre, és aludtam rendesen. De ezután csak rosszabbodott. Utána lett hogy még később aludtam el. Ezután pedig már egyáltalán nem is tudtam aludni. Mindig ébredtem meg, rosszul éreztem magam, mint egy pánikbeteg, csupa ideg vagyok emiatt. Nem tudom mikor aludtam egy jót utoljára. Már ki vagyok készülve mert oda vagyok jutva hogy suliba járok és 5:20-kor kelek. Múlt éjjel sem aludtam semmit, minden percben szöktem fel, ha el is aludtam. Ezért lefeküdtem ma hamarabb(9kor) hogy kipihenjem magam, mert nagyon álmos voltam. Ahogy a fejem elérte a párnát az álmosság egyből kiment a szememből és még mindig csak forgolódok. Nagyon ki vagyok készülve. Így lassan tönkre fogok menni. Mi lehet az oka és mit lehet tenni ellene? Könyörgöm segítsetek
2021. jún. 7. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Voltál covidos? Azután lehet alvászavar :(
2021. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam
2021. jún. 7. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyteákkal próbálkozz.Citromfű tea,dmben macskagyökér kivonat komlóval lehet kapni tablettában ezeket a gyógynövényeket.Nyugtató teák.
2021. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kütyüket és számítógépet vond meg magadtól teljesen.
2021. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próba ki a Valinda gyógyhatású készítményt. Vagy a Valeriana night-ot.


Esetleg magne B6 álom tablettát. Vagy citromfű tea.

2021. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakember?
2021. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!