Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az oltás mérgező?

Az oltás mérgező?

Figyelt kérdés

[link]


Már nem tudom mit gondoljak. Egyre több mindent olvasok ezekről az oltásokról, annál jobban félek tőle.


2021. jún. 11. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Én megkaptam mind a kettőt és megmérgeződtem.Mind a két karom lerothadt. Ezt a levelet is a nyelvemmel írtam.
2021. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Én se okoskodok, hogy a kőműves hogy rakja a téglákat egymásra, meg a burkoló a csempét a füdőszobában, mert nem értek hozzá. Ha több millió orvos beoltatja magát, WHO és egyéb világszervezetek, tudományos lapok állítják, hogy biztonságos, miért akar valaki nem orvosi végzettséggel okosabb lenni náluk? Az egész világot meg akarják mérgezni, de pár weboldal megmondja az igazat? Miért nem lehet az egyetemet elvégzett orvosoknak hinni, és gondoljuk azt, hogy jobban tudjuk? Az eszem megáll már ezektől. Lassan ott tartunk, hogy a beteg mondja meg az orvosnak, mit csináljon, mert ő mást olvasott xy weboldalon.
2021. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Orvosokatisztanlatasert.hu, besz.rok...


[link]


Tessék, ő írta a cikkeket a weboldaladon. Egy szélhámos.

2021. jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

"orvosok a tisztánlátásért"


Tudod kik ezeknek a fő reklámarcai?


Dr. Gődény György

Kamupártos szélhámos 2018-ban több százmilliót csalt ki az államkasszából a kamupártjával. Egyébként még csak nem is orvos.


Lenkei Gábor

Scientológus szektatag,

"2008-ban az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat egészségkárosító hatásuk miatt betiltott 43 étrend-kiegészítő készítményt, amelyek közül 18-at Lenkei cége, a Free Choice Kft forgalmazott,"


Pócs Alfréd, Tamási József,


Olyan nevek, akiktől két lépésben eljutsz a laposföldig, halálos 5g sugárig, chemtrailig és a legelképesztőbb áltudományos szektás baromságokig. Ezek után rád bízom mennyire adsz hitelt ezeknek.

2021. jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Ez a kérdés mehetne a humor kategóriába is. XD
2021. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

"For research only, not for human or veterinary use"

"H351 Suspected of causing cancer.

"H361 Suspected of damaging fertility or the unborn child.

H372 Causes damage to the central nervous system, the kidneys, the liver and the respiratory system through prolonged or repeated exposure"

Egyébként, itt van az SM-102 (ami az oltásban is benne van) gyári biztonsági adatlapja: [link]

2021. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Közben törölték a cikket. XD
2021. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát igen, ennyire lehet ezeket komolyan venni.
2021. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6: Ezek a H betűsek melyik oltásban vannak? Nem láttam őket az összetevők között.
2021. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!