Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koronavírus oltások inaktivá...

A koronavírus oltások inaktiválhatják a szervezetben a daganat elnyomó fehérjék termelődését?

Figyelt kérdés

Emiatt súlyosan rákkeltő hatásúak lehetnek a későbbiekben?

Különösen az mRNS vakcináknál.

—-------------------------

Ezt a kérdést egy orvosnak tette fel facebookon valaki. Én pár hete kimásoltam, így nem tudom mit írhattak erre. Ti mit gondoltok erről?



2021. jún. 10. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kb. akkora eséllyel, mint amekkorával világítani fog tőle a bőröd. Föl lehet tenni ilyen random kérdéseket, hogy nem okozhat-e ezt vagy azt vagy amazt, de légbőlkapott ötletekkel nagyon kicsi a valószínűsége, hogy beletaláljon valaki egy igazi problémába. Ez nem úgy működik, hogy mivel az oltás misztikus, az várható, hogy valami más misztikus dolgot okozzon. Semmi misztikus nincs benne, tudjuk hogyan működik, különben nem sikerült volna felfedezni sem.
2021. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
#1, ez nem igaz, azok akik csinálták tudják hogyan működik, mi nem.
2021. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Ebben az irányban még nem vizsgálták a vakcinákat.

Ennyi idő alatt képtelenség kifejleszteni egy minden téren teljesen megbízható vakcinát, egy ilyen folyamatosan mutálódó, világjárványt okozó vírus ellen.

Mielőtt rommá pirospacsitok, nem vagyok vírustagadó.

2021. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Rövidtávú vizsgálatokk nagyon gyorsan, fontos fázisokat elhagyva történtek. Falusi úgy fogalmazott ha egy évvel ezelőtt ilyesmit kihagytak volna azért börtön járt volna. Köszi. A hosszútávról meg semmi infó nincs. Orosz rulett ez az oltás, inkább válaszd a kínait. Tudom tudom azt meg a kínai állampárt pancsolja, ki bízik benne? De hát ez van.
2021. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Hogy érted hogy börtön járt volna?

2021. jún. 10. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
97%

"Falus András elmondta: a hatóságok jóváhagyása mellett elképzelhető, hogy átugorhatják a hagyományos fejlesztési fázisok némelyikét. „Seattle-ben például úgy kezdtek önkénteseken kipróbálni egy oltóanyagot, hogy kihagyták az állatkísérleteket – ezért egy évvel korábban még börtönbüntetés járt volna."

[link]

2021. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!