Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (intenzív fájdalom)

Mi lehet ez? (intenzív fájdalom)

Figyelt kérdés

Már két napja úgy érzem mintha fájna a fogam,(még aludni sem tudtam rendesen) ma elmentem a fogorvoshoz, megkocogtatta a fogamat, megnézte az ínyemet semmi gond nem volt. Nem fájt, nem volt érzékeny.

Erre azt mondta a doktor hogy vegyek be egy algoflex-et. (be is vettem pár perce)


Mielött mentem a fogorvoshoz, pár órával elötte vettem be fájdalomcsillapító gyógyszert. De akkor is éreztem hogy néha rámtör az a feszítő, szúró érzés.Ekkor jeget tettem az arcomhoz és jobb lett.

Néha pedig azt is éreztem mintha erősen szúrna a fülem.De ezt csak az arcom jobb oldalán tapasztalom,illetve a jobb fülemnél.


Nemtudok mire gondolni, nemértem hogy mi fájhat, elvileg úgy érzem mintha a fogam lenne az, de ha megfogom meg körbetapintom az ínyt egyáltalán nemfáj.

Csak nemtudom miért van ez a nagyon erős fájdalom ami óránként többször is rámtör, és még a gyógyszer sem használ. Csak ha jeget teszek az arcomhoz úgy lesz egy kicsivel jobb.


Mit kellene tennem menjek be az ügyeletre?


2010. aug. 25. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha felső fogról van szó,akkor lehet,hogy arcüreg probléma,csak a fogaid felé sugárzik,lehet fülgyulladás is.Ezenkívül egy fog akkor is fájhat ,lehet vele gond,ha nem lyukas,tehát kopogtatással nem tűnik problémásnak.Ajánlom,keress fel egy másik fogorvost.
2010. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!