Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer okozhat túlzott fingást?

Pfizer okozhat túlzott fingást?

Figyelt kérdés
Egy ideje elég komolyakat fingok mostanában, szagra kb mint a mányi mátyás telep. Lehet köze hozzá hogy nemrég kaptam meg a pfizert?

2021. jún. 14. 04:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:D Mi a f*sz? Még a reggeli kávém is kiköptem a röhögéstől XD. Egyébként nálam nem voltak ilyen béleleresztős tünetek oltás után (én is Pfizer-t kaptam), csak 3-4 óráig fájt a bal vállam.


20/F

2021. jún. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkaptad a másodikat is? Én 26-án kapom. Bár a szívizom gyulladásos cikkek most kicsit eltántorítottak. A fingás nem is nagy probléma de a szivem alapból nem valami jó :/ :D 20/f
2021. jún. 14. 05:46
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Téged is 26.-ára írtak be? Engem is, mondjuk én már májusban megkaptam a másodikat, áprilisban meg az elsőt. Fene se tudja, hogy érdemes volt-e beadatni, plasztikkártyát különben sehol se használtam még, ugyanis van bennem egy rosszalló érzés, hogy ha jogokat akarnék kivívni vele magamnak. Inkább várok csendben, mint a fűben lapuló kutyaszar.
2021. jún. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából èn is a kàrtya miatt adattam be. A papírt meg sikerült is elhagyni (nem is értem, nekem egy nyomtatott kézzel kitépett papírfecnin igazolták hogy megkaptam, mind ezt székesfehérvàron…) szóval kíváncsi leszek hogy ilyenkor mivan, lehet elküldenek hogy papír nélkül b..hatom :D
2021. jún. 14. 05:59
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát, nem akarlak nyugtalanítani, de fogják kérni. Lehet, hogy valamit kisakkoznak neked majd helyben, hogy kapjál másodjára is.


Ha meg csak ennyi tünet fog jelentkezni nálad, hogy k*rva büdöseket fingasz, az még a jobbik eset, hallottam már aggasztóbb tünetekről is. Bár az is inkább a nőknél jellemző.

2021. jún. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem okoz ilyent.:D Nálam égő viszketés okozott.Ha megvakartam fájt, 1-2 órán át tartott csak.

Az elhagyott kártyát meg pénzért pótolják, ha kéred.Azt hiszem 3 ezer Ft.

2021. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy viccen kívül azóta mióta megkaptam van hogy 3-4x is megyek “nagywc”-re. És nem a kártyát hagytam el hanem az igazolást. Holnap viszont felhívom őket hogy ilyenkor mivan.
2021. jún. 15. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget leírni ráadásul ilyen közönségesen megfogalmazni.. hát te sem vagy egy értelmes lény.. mi köze a Pfizernek a problémádhoz? Semmi.. én is azt kaptam és semmi gond nem volt
2021. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!