Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer oltás? Lehet tőle baj??

Pfizer oltás? Lehet tőle baj??

Figyelt kérdés

Pont 1 hete kaptam meg a Pfizer oltást (17f), mert a szüleim mondták, hogy amint lehet oltani ilyen korú gyereket, megkapom.

Őszinte leszek nem is gondolkodtam inkább rajta, hogy kérjem-e vagy nem, mert úgyis megkaptam volna szóval mind1.. Meg hát így csinálhatom a hobbym legalább, amit már ugye azóta nem lehet mióta itt a vírus..

A kérdés az lenne, hogy tényleg nagy mellékhatásai lehetnek ennek az oltásnak?


FONTOS! Nem politikai harcot szeretnék, hanem hozzáértő válaszokat. Köszönöm!



2021. jún. 12. 14:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, lesznek mellékhatásai
Nem valószínű, hogy lesznek mellékhatásai
Nem lehet tudni
Biztos, hogy lesznek mellékhatásai
Biztos, hogy nem lesznek mellékhatásai
47 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
71%
Kb 30-35 ismerösöm kapta eddig ezt meg, mindegyik más több, mint egy hónapja túl van a másodikon is, és gyakorlatilag semmi mellékhatást ne tapasztaltak, kivéve, hogy amikor megkapták, egy-két napig fájt az oltás helye, illetve néhányuknak enyhe láza volt - de ezt normális velejárója minden védöoltásnak.
2021. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%
Minden gyógyszernek, oltásnak, vitaminnak, még a természetes gyógymódoknak (gyógytea, stb.) is vannak, lehetnek mellékhatásai. Van, akinél jelentkezik, van akinél nem. Nem tökmindegy ha már úgyis megkaptad? Majd meglátod. Az emberek jelentős többségénél semmilyen mellékhatása nem jelentkezik.
2021. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
46%
Most azt hozták fel hivatalosan, hogy szívizomgyulladást okoz fiataloknál.
2021. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
69%
#3: Okozhat. Nem mindenkinél okoz. Egy arányt is tudsz mondani, hogy hány beoltottból mennyi eset volt?
2021. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
72%
"nem is gondolkodtam inkább rajta, hogy kérjem-e vagy nem, mert úgyis megkaptam volna" Akkor azon miért gondolkozol hogy lehet-e tőle baj? Nem mind1?
2021. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
52%

Én alapjáraton azt gondolom róla, amiért nem is kérek belőle, hogy ki tudja mit okoz X idő múlva...itt nem 1 nap, 1 hét vagy 1 hónapra gondolok.

És mondhatja a sok oltáspárti, hogy ohh semmit, azért én köszönöm, kivárnám azt a 3-5-10 évet, hogy vajon tényleg egyetlen oltottnak sem lesz semmi visszamaradó probléma, egészségügyi gond, attól függetlenül, ki melyik oltást kapta...

2021. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
72%
Elég sok cikk foglalkozott ennek megismertetésével. Szépen keresd ki öket!
2021. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Argloss ***** válasza:
26%
Én azt mondanám, hogy utólag ezzel már ne foglalkozz. Ez nem az a kategória ahol utólag még tudod mérsékelni a következményeket, szóval kár idegesíteni magadat. Ha olyanról lenne szó ami az oltottak nagyobb részét érintené, akkor már tudnál róla.
2021. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
72%
Senki nem tudja milyen mellékhatásai lesznek. Lehet hogy semmilyen, de az is lehet hogy komolyabb problémákat fog okozni pár éven belül. Ez a jövő zenéje...
2021. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
23%

#3: Közben rákerestem. Ötmillió beoltottból volt 121 eset, abból egy halálos, de az sem egyértelműen bizonyított.


[link]

2021. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!