Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Algoflextől lehet valami...

Algoflextől lehet valami komolyabb bajom, ha egyszerre 3-4 tablettát is beveszek?

Figyelt kérdés

Súlyos migrénem van, és ez a szintű adag az egyetlen, ami kinyírja az agyamban a lüktető rohamot, amitől egyébként kb. 3 órán át lennék olyan szinten rosszul (agyban lüktető érzés), hogy inkább az öngyilkosságot választanám.

A papírján csak annyit írnak, hogy "különösen nagy adag" szívroham, stroke veszélyét hordozza magában. De hogy ez mennyi pontosan az nem derül ki.



2021. jún. 17. 11:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Algoflex nem igazan jo migrenre szerintem, ezert is kell belole neked sok.

Orvossal irass valamit, vagy kerdezd meg a gyogyszerek lehetseges kombinaciojat. Pl nospat szoktak meg mondani a fajdalomcsillapito melle.


Szerencsere manapsag mar nagyon ritkan van migrenem, ha van is, 2 algopyrin megoldja. Nekem a kollagen szedese, sport, egeszseges taplalkozas es a cbd olaj segitett. Regen heti negyszer is volt migrenem, mostanaban mar csak 2 havonta egyszer es az is enyhe.

2021. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

8: köszi!

A migrén maga nem olyan gyakori - ha sportolok, akkor kb. 2-3 havonta jelentkezik, most, hogy abbahagytam a járvány alatt havonta egyszer. Összefügg az egészséges életmóddal ez is, mint sok más.

2021. jún. 17. 12:26
 13/14 anonim ***** válasza:

Direkt megneztem neten, bele van irva a tájékoztatóba.

De le kellett pontozni, mert nem kesz valaszt adtam, hanem egyben tippet is minden ilyen alkalomra...jo...

2021. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Flektor por jó nekem, a kerdezőnek meg ez. Kinek mi
2021. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!