Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El tudok menni másik sztk...

El tudok menni másik sztk körzetbe?

Figyelt kérdés

A lakhelyemen van egy sztk, amelyik körzethez én is tartozom, viszont én lehetőség szerint másik sztk-ba szeretnék menni. Egyébként szakorvosi rendelésről lenne szó, tehát nem másik háziorvoshoz szeretnék menni. Tudnátok nekem segíteni ebben?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2021. jún. 18. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szakrendelésre oda mehetsz, ahova - háziorvos szerint - tartozol. Pontosabban bepróbálkozhatsz, de nem kötelesek fogadni.
2021. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk fogadnak máshol is. Kisvárosban élek, vannak nálunk is szakrendelések, ami nincs, ott hivatalosan a szomszédos kisváros rendelőintézetéhez tartozunk.

Amit tudok, helyben elintézek, de pl. a labort nálunk csak leveszik, és beküldik a megyeszékhelyre, így leghamarabb másnap van eredmény, nekem meg 1-2 órán belül kell. Így a megyeszékhelyen intézem.

Ha szemészet, vagy fül-orr-gégészet kell, azt helyben intézem. De a szomszédos kisvárosba csak reumatológiára megyek, minden mást a megyeszékhelyen intézem, kivéve, ami ott sincs.

Azért ott, mert a betegségem miatt ott kezelnek, így mindent egy helyen el tudok intézni. Még sosem küldtek el, hogy nem oda tartozok.

2021. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!