Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már lehetőség sincs...

Most már lehetőség sincs koronavírus oltásra?

Figyelt kérdés
Elértük az 5 millió beoltottat, a többiek meg le vannak tojva. Meg se erőlteti magát a kormány hogy az embereket ösztönözzék oltásra. Ráadásul az én városomban teljesen megszűnt az oltási lehetőség, nincsenek oltóhelyek most már. Én még gondolkodtam volna még az oltáson pedig. Tiszta nem normálisak.

2021. jún. 20. 13:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
28%
De van, és pontosan tudod! Ne nyomd itt a libsi, DK-s propagandádat!
2021. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van rá lehetőség, öcsém tegnap előtt kapta az elsőt.
2021. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Aki akar, az most is tud oltatni. Tök felesleges promózni, aki eddig nem oltatta magát, azt már a Győrfi Pál reklám sem fogja befolyásolni.


Ha szeretnél oltást, akkor nézd meg, mi van hozzád a legközelebb, az eeszt-n foglalj időpontot és kész.


Azt meg nem kell elvárni, hogy minden oltópont nyitva legyen úgy, hogy napi 1-2 ember megy csak oltásra, ez teljesen elpazarolja az eü kapacitást. Logikus lépés, hogy a nagyrészt kihelyezett oltópontokat bezárták.

2021. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos van még rá lehetőség.
2021. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Van csak pár ember miatt nem fogják az összeset üzemeltetni ami jogos.Mondom én ezt aki nem is akar oltatni de aki akar annak meg van a lehetősége lehet messzebb kell menni érte de megkaphatod ha kell
2021. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az én városomban nincs rá lehetőség.
2021. jún. 20. 13:40
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Ok!Akkor utazol mint azt írtam az előbb

#5

2021. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt se tudom hogy hol van oltópont és pénzem sincs rám. Mi a francnak kell mindent megszüntetni???
2021. jún. 20. 13:51
 9/13 anonim válasza:
21%
Ne etessétek a trollt!
2021. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, fordítva ülsz a lovon! Már a fiatalok is bő egy hónapja tudnak oltakozni vagy több. Nyílván a városodban már nem nagyon volt igény oltásra ezért bezárták az oltópontot, nagyobb városba kell ezért menni oltásért. Én háziorvos vagyok, nálunk is megszűnt az oltási lehetőség, mert nem tudok 10 embert összehozni egy ampullához. Ez van.

Az meg a te kis egyéni szoc problémád, hogy nincs pénzed buszra, az oltópontok helyét meg neten meg tudod nézni, de megsúgom, hogy nagy megyei kórházak.

2021. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!