Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A felnőttkori gerincferdülés...

A felnőttkori gerincferdülés visszafordítható műtét nélkül?

Figyelt kérdés
Mit javasoltok, milyen tornákat csinálja, vagy milyen orvoshoz menjek? 26/f

2021. jún. 20. 20:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez így önmagában nem elég. Sőt ha egy rossz pozícióban lévő gerinc merevítő izmmait edzed meg, akkor azt sokkal nehezebb helyrehozni. Nekem is lentebb van az egyik vállam, de a röntgenen nem látszott gerincferdülés (pedig mikor elmentem orvoshoz, szentül meg voltam győződve arról, hog nekem gerincferdülésem van).

Szóval ha javítani szeretnél ezen, mindenképp keress fel egy orvost aki diagnosztizál, és egy jó gyógytornászt, aki segít.

És amúgy nem csak erősíteni kell, hanem nyújtani, mobilizálni, mozgáskiterjedést növelni, helyes testtartásra nevelni a testet stb. Összetett dolog nagyon, nem véletlenül van neki külön szakma.

2021. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!