Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék depresszió...

Mit tehetnék depresszió ellen? Már nagyon örjítő.

Figyelt kérdés

Nos úgy érzem depressziós vagyok. Élni nincs kedvem, inkább meghalni szeretnék. Beszélni sincs sokszor kedvem. Sokszor a sírás jön rám, néha kisebb okok miatt is. Nagyon érzékenynek érzem magam. Lelkileg nagyon mély fájdalmaim vannak. És még sorolhatnám.

16l



2017. okt. 16. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt figyeltem meg hogy a depresszió az ásításhoz hasonlóan ragályos. Vagyis ha a lakóhelyeden illetve ha egy tömegben sokan rosszkedvűek, életuntak, akkor azt a legvidámabb egyén is meg fogja érezni. Még akkor is ha az adott egyénnek semmi oka nem lenne a depresszióra.
2017. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lafi+másfele$$ Kobra csajo$$om
2017. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen itthon elég rossz körülmények vannak. De máshol nem. Ezt a sulira értem.
2017. okt. 16. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Banálisan hangzik: életmódot kellene változtatnod. Ne gondolj nagy dologra...csak apránként.
2017. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inkább lehetetlennek hanzik. Hogyan tegyem? Félek attól is. Mármint a változástól.
2017. okt. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!