Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet, hogy az öcsém...

Hogyan lehet, hogy az öcsém ennyivel jobban bírja a piát, mint én? 18/f

Figyelt kérdés

Ő 17 éves (55kg) én 18 (64kg).

Tegnap este egyik barátunk 18-ik szülinapját ünnepeltük egy kocsmában. Ugyan annyit ivott mindenki, mert mentek sorban a körök (ment miden sorban, bor, sör, pálinka).

Én kb hajnali 1-ig bírtam, akkor már nagyon végem volt.

Elaludtam, és olyan 3 körül felébredtem, ők még akkor is piáltak össze vissza, énekeltek...

Fél négy körül mindenki úgy döntött, hogy megyünk haza.

Itthon le is feküdtünk aludni, majd az öcsém egy órája (9 körül) felébredt, kinézett az ablakon, erre azt mondta szakad a hó, megyek futni a kutyával, gyere te is.

Én olyan másnapos voltam/vagyok, hogy arra nincs erőm hogy kikeljek az ágyól és megmosakodjak.

Ennyivel jobban bírhatja nálam a piát, még akkor is ha fiatalabb?



2018. jan. 21. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
ha nem bírod a piát akkor ne igyál
2018. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Több oka is lehet. Genetika, előtte mit evett, mennyire gyakran szokott inni.
2018. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg ha van esze akkor minden második pohár piát kiönt .

Te meg azt gondolsz amit akarsz.

2018. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése, meg azé, hogy hogyan küzdesz a másnaposság ellen. Te is jobb formában lennél, ha lefekvés előtt megittál volna fél-egy liter vizet és bevettél volna két aszpirint. Na meg durván kevertétek is, ami súlyosbító tényező.
2018. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ugyan azt és kb ugyan annyit ettünk előtte. Tuti, hogy nem öntötte ki a piákat, láttam hogy mindet megissza, meg volt hogy üvegből is kortyolt rendesen.

Mondjuk ő jóval gyakrabban szokott inni, én nem járok ki minden hétvégén, de ő igen. Ilyen családi ünnepeken (karácsony, szülinapok...) mindig ő az aki iszik, és mindig én vagyok az aki vezet.

2018. jan. 21. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az. Ő edzésben van.
2018. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az öcséd alkesz ezért meg se kottyan neki a nagy mennyiségű pia. Hozzá van szokva, a szervezete torleranciát épitett ki az alkohollal szemben.
2018. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!