Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik csak a vedettsegi kartya...

Akik csak a vedettsegi kartya miatt oltattak, mennyire vagytok most idegesek, hogy anelkul is majd lehet menni eleg sok helyre?

Figyelt kérdés
Barataim csak azert mentek el oltasra, hogy majd nyaron mehessenek ide oda (nem külföld) es most röhögök rajtuk :DD
2021. jún. 24. 21:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire. Nekem már korábban is be lehetett mennem bárhova a kártyával. 😂
2021. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire. Megkaptam, kész. Nem érzem magamat többnek,vagy kevesebbnek. Örülök,hogy az oltatlanok is mehetnek a vakvilágba.
2021. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Várd ki a végét! Meglepődnék, ha szeptembertől nem jönne elő valami újabb agyrém. Kíváncsi vagyok, hogy ezúttal kire lesz veszélyes az intelligens vírus. Valószínűleg most az oltatlan gyerekek körében fog terjedni, akik eddig 99%-ban tünetmentesen hordták ki a kovidot és köszönték szépen.

Szerintem kötelező lesz féllábon ugrálva közlekedni az utcán, hogy ennyivel kevesebbet érintkezz a fertőzött betonnal.

Újra maszkozás, home-office, kijárási tilalom, ingyenes parkolás...

2021. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Ezt már az elején is lehetett tudni, hogy nyár közepére feloldanak mindent, mert lesz annyi oltott.
2021. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Semennyire, valószínűleg októbertől újra visszaáll
2021. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként elég szabalmas vagy hogy rohogsz az oltottakra.
2021. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az is szánalmas hogy egy mondatot nem birsz értelmezni. Azon röhögök aki csak emiatt oltotta be magat
2021. jún. 25. 13:54
 8/21 anonim ***** válasza:
Miért, milyen bajuk lesz tőle?
2021. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Hát kicsit azért pipa voltam úgy 2-3 perc erejéig, de mivel elöszőr tényleg ezért oltattam, majd végül aztán meggyőztem magam, hogy mégsem ezért mentem, mikor elmentem rá, îgy annyira nem voltam nagyon berágva. Tudtam egyébként, h előbb utóbb így lesz, viszont örülök, hogy nem kell azon paráznom, h na vajon most elkaptam e vagy sem, ahogy elötte tettem.

Bennem nincs ilyen, h jaj oltott vagy oltatlan, mindenki saját maga miatt, saját érdekében oltat/ nem oltat.

2021. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Ja, azért a röhögéssel várd ki a szeptembert. Meg amúgysem illik barátokat kiröhögni😌
2021. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!