Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik csak a vedettsegi kartya...

Akik csak a vedettsegi kartya miatt oltattak, mennyire vagytok most idegesek, hogy anelkul is majd lehet menni eleg sok helyre?

Figyelt kérdés
Barataim csak azert mentek el oltasra, hogy majd nyaron mehessenek ide oda (nem külföld) es most röhögök rajtuk :DD
2021. jún. 24. 21:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Home office nem járvàny találmàny, csak Mo-n rettegett a munkaadók 90%-a előtte,hogy "nemfogdolgozniamihasznamajdalszikmunkaidőben, azismilyenhogynemszopa dugóbanmegaretkesbuszonreggel érezzecsakmilyenamegèlhetésértgályázni", holott aki lógós, az mhelyen is olyan, nem az otthonlét változtatja lustàvà, arról tudni lehet.
2021. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
11 én munkavállalóként is örülök, ha mehetek. Történik valami, találkozok kedves emberekkel. A homeoffice a maguknak való besavanyodott antiszociális embereknek jó többnyire hosszú távon is. Nekem 2 hét után elegem lett.
2021. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
12-es, én imádok a párommal lenni, jó nèha bemenni,havi 1 hét nekem ok lenne. Utàlom reggel a büdös villamost, a reggeli készülődést, van időm reggel futni, dèlutàn programot csinàlni, plusz 2.5-3 óra (reggeli készülődès-utazások)
2021. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
13 nekem így is van időm ezekre, flexibilis munkaidővel. Gondolom neked is az, ha homeofficeból el tudod intézni. Mondjuk a tömegközlekedés nekem sem jönne be(főleg maszkban), de így hogy a kertek alatt átgurulok, így ok.
2021. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
14-es, flexibilis nekem is, de mivel gyárban dolgozom (irodai területen),hàt nem túl kellemes oda tömegközlekedni,gondolom nem kell bemutatnom milyen járatok vannak arra, 151-es,9-es-62-es,28-as a hozzájuk tartozó kellemes utazóközönséggel (62-es mèg a legkultúràltabb). A szèp zöldövezetből a bűzbe, mocsokba menni konkrét nèha fizikai fàjdalmat okoz. Kocsit nem veszek ebbe a városba, nincs kedvem reggel-dèlután idegeskedni a dugóban. Nekem a home office jó, szeretem, vannak barátaim, párkapcsolat, családom, a kollégáim nem a haveri köröm (mindenkivel jóban vagyok,1-2 emberrel kicsit közelebb, azokkal tudok máskor is programot szervezni).
2021. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Miert ha kivarom a szeptembert mi lesz? Pont nyárra jo ez, nyaron jarkalnak az emberek buliba, strandra, étterembe.. azután mar iskola/munka van, es nincs ido ilyenekre, szoval onnantol tok mindegy. Fajt hogy kirohogtelek vagy mizu?
2021. jún. 28. 00:00
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
16: azért szeptemberben még bőven lehet nyaralni meg bulizni. Én a balatont szeptember-októberben szeretem a legjobban. Meg az sem tetszett annyira, hogy sportot betiltották nálunk novemberben “csaknégyhétre” májusig.
2021. jún. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Joo, meg várjuk ki mi lesz. Szerintem mar ennyire nem fogjak visszahozni a korlátozásokat
2021. jún. 28. 12:48
 19/21 anonim ***** válasza:
Tavaly én is azt hittem. Bár a 4 hétben nem hittem, de azt sem gondoltam volna, hogy majd merkel még húsvétkor majd mindent be akar zárni totálisan.
2021. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mar az oltás megvan, aki akarta beoltatta magat, ennél jobban nem tudunk védekezni, max ha mindenki magára zárja az ajtót 5 évig, ami lehetekrn
2021. jún. 28. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!