Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jeunesse termékekeket szed...

Jeunesse termékekeket szed valaki rendszeresen ?

Figyelt kérdés

Valóban olyan a hatásuk amiket írnak róla ? Nem a céges " karrier " érdekel, hanem konkrétan a termékek hatása.

És kérem ne olyan válaszoljon aki árulja ezeket , az ő válaszukat úgyis tudom.



2021. jún. 27. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Marketing mese.
2021. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha fontos számodra az egészséged, ne igyál (túl sokat), ne dohányozz (egyáltalán), táplálkozz (többnyire) egészségesen, ne stresszeld magad fölöslegesen, ezen felül pedig csak a genetikádban bízhatsz. A táplálékkiegészítőknek túl sok értelmük nincs, de ha ez megnyugtat, menj be a boltba, és vegyél egyet. Az MLM-es "csodaszereket" viszont széles ívben kerüld el!
2021. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Érdemes dietetikust felkeresni hátha speciális étrend jobb neked. Aki orvos. Az MLM-es nem az...
2021. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
MLm-estol max mosószert vegyél ami aztán vagy tetszik vagy nem
2021. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mihály Kati válasza:
Szia. A válaszom igen 3 éve szedem a termékeit. Szinte mindegyiket kiprobáltam a palettárol. 15 éve vagyok gerin beteg. Nem foglalkozom értékesitéssel azt meghagyom azoknak akik elani akarnak. Én tanácsot adok ha kérik ☺Nyugottan kérdez.
2022. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!