Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vlaki próbált már "vállalkozás...

Vlaki próbált már "vállalkozást" építeni a Jeunesse cégnél?

Figyelt kérdés
Érdeklődné hogy valaki próbált már értéksíteji a Jeunesse cegnél? És mennyire járt sikerrel? Nagyon jó lehetőségként állítják be az egészet és jó keresetet biztosítanak állításuk szerint

2021. jan. 10. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez valami mlm?
2021. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En nem hallottam meg rola. Ha sokan vannak meg igy, akkor viszont akar piaci res is lehet, csak be kell dobnod magad a marketing resznel. Persze hinned is kell benne, hogy jo termekeket/szolgaltatast adsz el.
2021. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Menekülj, valami ócska MLM!
2021. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Olvasgass...


[link]


Pl: "a jeunesse mögött az a pár áll, akik korábban belsőégésű motorokhoz terjesztettek szintén MLM-ben kamu motorhatásfok-növelő és fogyasztáscsökkentő csodaszereket."

2021. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Vagy egy másik..


"Hát ma meg hűlt bennem a vér,meg kaptam a jeunesse cég termék árlistáját euroban voltak az árak de mikor át számoltam lehidaltam 60 szem csoda kapszula ami sejt szinten rendbe teszi fiatalítja a szervezet valami 46EFt az előadáson meg azt hangoztatták,hogy olcsóbbak mint a konkurencia és ugye mi szeretjük az olcsó dolgokat,de én kis balga azt hittem a magyar árakhoz mérten olcsó,hát nem a külföldiek vagy a milliomosok vagyonához képest olcsó,a még így is kétséges telomer aktiváló szer.Én nem tudom,ezek azt hiszik,hogy az átlag ember fejős tehén?"

2021. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Néhány hsz. (kivéve akik már benne vannak) elég reális itt is...

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


"Tetszik ez a "beszélgess olyanokkal akik benne vannak" című viccparádé. Tudod mi fog ekkor történni? Hogy az illetők egyszerűen belehazudnak a pofádba. Hazudni fognak a cég múltjáról, a termékről, a jutalékról, a saját csapatukról és legfőképp a keresetükről. Állandóan hazudnak. A termékbemutatón hazudnak, a személyes találkozáson hazudnak, a facebook-on hazudnak. Ha nem hised lépj be, és meglátod. Sorra derül ki hogy egy szavuk sem volt igaz, se a jutalákkal, se a termékkel, se az értékesítéssel kapcsolatban."

2021. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!