Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beoltatom magam a koronavír...

Ha beoltatom magam a koronavírus ellen, akkor élhetek úgy mint a vírus előtt?

Figyelt kérdés

Itt nem a maszkra gondolok, hanem pl utazhatok külföldre mindenféle baszakodás nélkül?

Felmutatom a "védettségi igazolványom", hogy nézzed paraszt oszt mehetek bárhová? Vagy akkor is kell teszt külföldre?



#oltás #élet #töltött káposzta #Vége lesz egyszer
2021. jún. 28. 17:56
A kérdező szavazást indított:
Megéri beoltatnod magad.
Lassan helyreáll minden szóval felesleges.
Hülyegyerek má' nem is oltanak.
Mi van? Még nem oltattad be magad? 🤮
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem unod még a provokálást?
2021. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első ilyen témájú kérdésem de mindegy🤷‍♂️ ez miért provokatív?
2021. jún. 28. 19:19
 3/8 A kérdező kommentje:
😢😭😭😭😭😭
2021. jún. 28. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár helyre igen. De aztán az országon belül még ott is belefuthatsz valami hülye szabályba a szállodában vagy akárhol, amihez 10 oltás sem elég nekik.
2021. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Például Romániába vagy ukrajnába jelenleg elég csak a védettségi igazolvány? Szerintetek előreláthatólag van rá esély hogy minden visszaálljon a régi kerékvágásba? Én úgy tudom hogy javuló tendenciát mutatnak a járványügyi adatok, így azt remélem hogy szeptemberre minden helyreáll, fura lesz, de leginkább a suli aggaszt. Már a 2. évem ment a levesbe, remélem a jövő tanévet nem fogják elbaszni az online oktatással....

A fent említettek reményében gondolkodtam el azon hogy mi lenne ha beoltatnám magam. Ha jól tudom 5,5 millióan már megtették és nincs tele minden sarok hullákkal miatta, ahogy a covid miatt sem volt...khmmkhmm...

2021. jún. 28. 21:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Véletlen elküldtem szóval a lényeg az hogy úgy gondolom nincs nagyon veszteni valóm. Szerintetek érdem fontolóra venni, vagy ha eddig nem tettem akkor felesleges?
2021. jún. 28. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Védettségi kamuigazolványt a legtöbb országban le se tojják.
2021. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itthon se igazán, a kutya nem kéri.
2021. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!