Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Covid elleni oltás befolyáso...

A Covid elleni oltás befolyásolja a laboreredményeket?

Figyelt kérdés
Egy héttel a második oltásom után mennék laborra, az oltás nem torzíthatja az eredményeket? Érdemesebb lenne többe várni az oltás és a labor között?

2021. jún. 28. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt összeállítás is nemrég az RTLklub híradóban amin arról beszélnek nőgyógyászatilag is felmerülnek problémák és pajzsmirigyesek, cukrosok is szenvednek az állapotuk megborulásától szóval ezek vérképi változást is jelentenek. De ezek nem torzulások hanem valós aktuális vérképi eredmények szóval én elmennék, hogy tudjam mi a helyzet a szervezetemben az oltás mellett.
2021. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En marcius kozepen es aprilis kozepen kaptam a Moderna vakcinamat, es majus 28-an mentem az evi laborvizsgalatokra es az osszes eredmenyem tokeletes volt, egyedul a Dvitamin szintem esett le a szokasos 40-50-rol 32-re (ami meg mindig normalis, de az also hatart surolja)
2021. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg az orvost, aki a vérvételt kérte, és az eredményeit majd vizsgálja. Ha szerinte így nem lesz megfelelően értékelhető a lelet, akkor majd mondja, hogy menj később.
2021. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, ez jó ötlet, csak épp ezt akartam elkerülni, h emiatt esetleg másodszor is el kelljen mennem laborba.
2021. jún. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!