Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyirokcsomó megnagyobbodás...

Nyirokcsomó megnagyobbodás veszélyes?

Figyelt kérdés

Valószínűleg nyirokcsomó. A fülem tövében van. :( Rettegek miatta, hogy esetleg műteni kell vagy hogy rákos.


Babnyi méretű, kerek, nem mozdítható, tömör, nem fáj.


23 éves lány vagyok.


Az oltás után 3 héttel elkezdett fájni a bal arcom a szemem alatt + a fülem mellett rettentően akkor tapintottam ki, ez 2 hónapja volt, de azóta se múlt.


Jövőhéten megyek UH-ra.


Egy ismerősömnek is van ott, de nem műthető, mert a hallást veszélyezteti.


Nagyon félek miatta. :(



2021. jún. 30. 19:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy az oltástól van. Ezt nem tudom, hogy mióta van.
2021. jún. 30. 19:51
 2/5 anonim válasza:
66%
Természetes lehet oltás után, nézesd meg! Ennyi idősen jó eséllyel nem komoly baj!
2021. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szívesen fogadok más válaszát is!

2021. jún. 30. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem hasonló történt, mármint abban, hogy én is találtam a hónaljamban egy csomót, amiről azt hittem, hogy a nyirokcsomó. Nagyon meg voltam ijedve, szinte biztos voltam benne, hogy valami rákos elváltozás. Kivizsgáltak uh-n, kiderült, hogy nem is nyirokcsomó, hanem csak egy zsírcsomó volt, ami azóta szinte teljesen felszívódott. Lehet neked sem nyirokcsomó, hanem valami tök más, amiből alapból nagyon ritka a rák, nemhogy a mi korosztályunknak. Kár előre ennyire aggódni, hidd el, ugyanezt éltem át, aztán kiderült, hogy teljesen feleslegesen.
2021. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Örülök nagyon neked! Remélem nekem is így lesz! Továbbra is jó egészséget kívánok neked! :)


Ha valaki még válaszol szívesen fogadom.

2021. jún. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!