Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem normalis az allando...

Ugye nem normalis az allando szajszag?

Figyelt kérdés

A baratomnak nagyon gyakran van szajszaga es nagyon kellemetlen. Miutan fogat mos akkkor is. Es napjozbe ha beszel hozzam nem venni eszre, de ha este le fekszunk akkor inkabb. mikor elore beszel is meg csap. Es ha alszunk nem tudok vele szembe aludni, mert szagos. Mindig elkell fordulnom. Es nyilvan nem vonz az sem hogy csokolozzunk. Mondtam sokszor mikor nagyon szagos volt. De csak felidegesitettem es mondta hogy nem jo ezt mindig hallgatni.


De akkor miert nem tesz ellene? Ha tenyleg nem normalis, akkor meg mondom mar neki hogy ahelyett hogy ki mutatja hogy nem tetzik neki ha szova hozom, tegyen ellene, nezzen utana, lehet valami komolyabb van a haterben. Beszeljen a hazi orvossal. Nem?

Ti jartatok igy? Mi volt az oka? Vagy van akinek ilyen es kesz?



2021. júl. 3. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja fogprobléma is (pl. erősen szuvas fog), illetve gyomorgondok is (reflux, nyitott gyomorszáj, stb). Érdemes lenne utánajárni, mert egyik sem lesz jobb az idő előrehaladtával, ha nem tesz semmit ellene. Sőt.
2021. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem normális dolog, ha tényleg ilyen sokszor szagos és ennyire.


Amire tudok gondolni (amit már tapasztaltam a környezetemben), az két dolog: emésztési problémák vagy pedig íny problémák.


Anyukámnak íny probléma volt. Ínysorvadása van, belülről ette szét egy baktérium a csontot/ínyt stb. Ezt nagyon fontos minél előbb rendbehozni, mert kihullhat a foga. Ezt fogorvos tudja megnézni.


A másik az emésztési problémák volt, házi dokinál lehet kezdeni vagy magánban gasztroenterológus.


Lehet, hogy lehetne más oka, de én ezekre tudok gondolni.

2021. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap fogat mosott es omlott a szajabol a ver. Akkor ez inkabb iny
2021. júl. 3. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Az nagyon íny.


Mikor volt utoljára fogkő leszedésen???

2021. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor biztos, hogy ínyprobléma. Fogorvoshoz kellene elmennie, gondolom nem nagyon jár oda.
2021. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez inkabb fogaszati problema lesz, menjen fogorvoshoz mindenkeppen.
2021. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2021. júl. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!