Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MAndula műtét után lehet...

MAndula műtét után lehet valakinek kellemetlen a szájszaga? Es normalis hoyg olyan godrok maradnak a mandulak helyen? Benolnek azok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.... 5 napja volt manfulamutetem..elegge fajt a mutet utan, es meg most is...anni inni alig birok...most ezt nem reszleteznem :Skicsit fura, hoyg masok milyen jol birjak, de en valahogy nem....ha eszek valami, azt is kinnal bajjal...szoval eszre vettem, hogy a manduláim helyen ket godor maradrt...de ez gondolom normalis...de nekem nem mikor a kaja ottmarad :S kicsit rossz erzes...es ha nem piszkalom ki akkor...:Ses a masik, hoyg kellemetlen lany lettemre 20 evesen a szam szaga...de csak most...mitol? nem eszek leeget? vagy iszok? alig birok beszelni....vagy megit mitol? ugye ez elmulik? vagy csak most van igy? kerlek irjatok tapasztalatokat vagy barmi mast, mert kicsit kinos igy lenni :S koszonom mindenkinek :-)
2010. jún. 18. 18:00
 1/4 anonim válasza:
Nekem 16 évesen vették ki. Szerencsére nekem nem fájt túlságosan a műtét után, ez szerintem attól is lehetett, hogy nem volt vészesen begyulladva, de az orvos azt mondta, hogy ettől elmúlik egy-két problémám. A gödrök a mandulák helyei, és előfordulhat, hogy visszanőnek, de ha nem, akkor ezek bizony ott maradnak. Szerintem, ha belemegy az étel és kellemetlennek érzed, akkor mindenképp ajánlott felkeresni az orvosod megint.
2010. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát koszonom szepen :D hat minden esetre elmegyek....de azoka godrok..a kaja oda bele feszkeli magat, aztan hat már csak nem fogom minden etkezes utan a számba turkalva eltuntetni azokat...es ettol van gondolom az a kellemetlen szájszag, mivel a kajamaradek az ott....jol erzi magat :S xD...vagy hát remelem begyogyul...es nem lesz ott akkora....az a lyuk :S :-) am koszonom szépen megegyszer :-)
2010. jún. 18. 22:49
 3/4 gyuribacsika ***** válasza:
Nos végülis hogy alakult a dolog, benőtt a helye vagy még mindig oda fészkeli magát a kaja rossz szájszag kíséretében?Írjatok aki már túlesett mandulaműtéten benő a helye vagy örökre gödör marad a mandulák egykori helyén?
2010. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két hét múlva lessz a mandula műtétem 31 évesen,nincs begyulladva,nem fáj,nem voltam megfázva 1,5 éve csak egy bajpm van,rohadtul büdös a szám a mandulakövektől ami valójában ételmaradék és a manduláimból jön ki!

Minden infó jól jönne ezzel a témával kapcsolatban!

2017. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!