Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ihatatlan vizet hogyan tudom...

Ihatatlan vizet hogyan tudom ihatóvá tenni?

Figyelt kérdés
Mik a saját tapasztalataitok?

#víz #folyadék #ihatatlan
2021. júl. 8. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az hogy ihatatlan? Szennyezett? Ezzel inkább ne kísérletezz házilag, vagy max szűrőt tudsz használni.

Ha az a gond, hogy nem szereted a sima vízet, akkor tegyél bele citromot/vízet/szörpöt.

2021. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen vízről van szó?

Csapvíz,kútvíz,esővíz stb.?

2021. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csapvízről van szó.

Ugye minden szennyezett, de nem gondolom, hogy a szennyezettséget érzem, hanem inkább azt, hogy amolyan semmilyen az íze, nehezen megy le a torkomon. Érzem, hogy rossz minőségű, nem ilyennek kellene lennie.

Ásványvizeket fogyasztva (Balfi vált be a legjobban), és leginkább a Balfihoz viszonyítva még csak messziről se közelíti meg.

Gyanítom (de nem vagyok 100%-osan meggyőződve), hogy ásványi anyagok hiánya (is) okozza, hogy ihatatlan.


Régen volt, hogy a csapvíz olyan volt, hogyha aftám volt, akkor abban a pillanatban amikor a számba került, éreztem, hogy elkezd fájni az aftám.

Míg, amikor fájt az aftám és Balfi vizet ittam, akkor abban a pillanatban mikor érintkezett a szájammal a víz, éreztem hogy az aftám gyógyul. Igen érdekes...Sajnos most nem igazán áll módomban vizet vásárolni, vidéken lakok és bizonyos boltokat nem szeretek látogatni.

2021. júl. 8. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ásványi anyagok vannak a csapvízben. Amúgy én sem szeretem a sima csapvizet, nálunk tiszta pedig. Azt idd, ami neked úgy érzed, hogy jó, ásványvízből nekem a Cédrus vált be.
2021. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!