Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ihatatlanul rossz a fehérjepor...

Ihatatlanul rossz a fehérjepor amit vettem. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Vegán fehérjepor a Biotech-től. Most erre futja, először vettem. Ihatatlan, hányingerem van tőle. Nem akarom kidobni mert most minden pénz számít a hónapban. Valahogy el kellene fogyjon. Legközelebb milyet vegyek szerintetek? Csak növényi jöhet szóba. Köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 17. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk normális kaját egyél helyette
2021. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Tejbe, kakaóba, turmixba, gyümölcslébe, kávéba, főzelékbe....
2021. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ne kísérletezz, felesleges, sajnos marad az íze olyan, amilyen.
2021. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Ami xar az jó, húzzad le ne finnyáskodj
2021. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyire pénz szűkében vagy, akkor semmilyen fehérje porra nem érdemes költeni. Persze amúgy se, mert nem azon fog múlni a dolog. Esetleg próbáld meg eladni ismerősnek.
2021. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Az a baj, hogy a Biotech vegan feherjeje tenyleg ihatatlan. En is csak azt tudom javasolni higy nagy levego, lehuz, aztan tul vagy rajta. Ha nem akarod kidobni :(

A sok okosnak, aki ellenzi a feherjeport, meg annyit tudok mondani, hogy nem egyszeru am bevinni azt a feherjemennyiseget ami izomepiteshez kell! Foleg nem vegankent! En se akarok agyba fobe csicseriborost meg babot tomni a fejembe, szoval eleg jol jon a feherje. De ha csirket tomnek akkor meg jobb lenne ugye a minosegi, es akkor a szerencsetlen boven rosszabbul jar penzugyileg. Ennyi

2021. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
6-os, egy évben szerinted mennyi a reálisan felszedhető izomtömeg? Számoljunk utána, mennyire szükséges tolni a fehérjét.
2021. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

7:es, orulok hogy te be tudod vinni a szukseges vagy akar a minimum feherjet, en nem :D Sokkal egyszerubb innom egy feherjes smoothiet reggel, mint zsonglorkodni a tobbi kajammal hogy meglegyen akar a minimum is :D

De belem lehet allni nyugodtan, ugyis jobban tudjatok hogy masnak mi az idealis/kenyelmes/konnyebb :D

2021. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mind egy genetikai hulladékok vagytok, itt csak Béci barátom és én nézünk ki valahogy😁
2021. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Abban kételkedem, hogy tudod mennyi a minimum/ideális fehérje mennyiség. Ezért kérdeztem, hogy szerinted mennyi izmot lehet felszedni egy évben. Semmi kötözködés, szeretnélek számokkal rávezetni, hogy miért nincs szükséged fehérje porra sem neked, sem másnak.
2021. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!