Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid elleni oltás mennyire...

Covid elleni oltás mennyire hatásos? És miért keletkezik némelyiküknél halál?

Figyelt kérdés

Nálunk szlovákiában összesen 2 millió lakos be van oltva. Ebből a 2 millióból 5en meghaltak. A média azt állítja, hogy nem az oltás végett haltak meg, hanem hogy voltak alap betegségük. De makk egészségesek voltak. A főnököm munkában mondta múltkor nekünk, hogy meghalt az anyósa, és 1 hónapja volt oltáson. 1 hónapja rá meghalt reggelre. A boncolás eredményeit még nem tudják. Egészséges ember, semmi egészségügyi problémái nem voltak. Lehet nem az oltástól halt meg, de lehet, hogy igen. Eddig 2x kellett, hogy be legyenek oltva az emberek Pfizer oltással. Már találgatnak, hogy 3-4 adaggal fogják oltatni az embereket.


Miért halnak bele egészséges emberek az oltásba? Nem vagyok oltás ellenes, de félek, hogy meghalok benne.

Nálunk szlovákiában már 20€ az antigén teszt. Most ezt vegyétek úgy, ha kellene minden héten antigén teszt mennyire jön ki ez egy hónapra. Betegség az egész. Csak hogy menjünk oltásra. De hogy meghalsz benne senki se vállal felelősséget érted.

Koronavírusos fertőzött voltam, benne voltam, igaz enyhe tünetekkel, de szerintem maga az oltás elég szép üzlet a kormány számára. Mi parasztok legyünk be oltva de ők nem fogják magukat be oltatni. Édesanyám chron beteg, nagyszüleim onkológus betegek, csoda hogy túl élték. Mondom lehet hogy ők túl élték, de lehet én nem élem túl. Lehet tudni, hogy milyen össze vételeire lehetek allergiás?


Magyarországon hányan haltak meg oltásban? És voltak alap betegségük? Magyarázza el nekem, hogy miért halnak bele emberek.


2021. júl. 9. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%
Nem az oltás miatt halnak meg az emberek továbbra sem, ezt csak a baloldali média terjeszti.
2021. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor mi miatt? El mondom még egyszer. Média azt mondja hogy az oltásba halnak bele. A főnököm anyósa is állítólag abba halt bele mert egészséges volt, mi más végett halt volna meg. De bezzeg nem mondják el a boncolás eredményeit hogy mi az igazság.
2021. júl. 9. 10:28
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Itt a pont, állÍtólag. Nem kell minden hülyeséget elhinni.
2021. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
A média meg csak azért mondja ezt, hogy még kevesebben merjenek oltásra menni, és ne haladjon semmi sehova sem.
2021. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De akkor a főnököm anyósa mi végett halt meg? Ha nem volt semmi betegsége. Semmi problémája. A semmiből másnap reggelre halott volt.
2021. júl. 9. 10:34
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
A főnököd is mondhat akármit, mint bárki más. A Facebook is tele van ilyen kamu hírekkel, hogy ez meg az meghalt az oltás után. A negyede sem igaz.
2021. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Egy emberről tudok aki meghalt oltás után, és konkrétan tudom hogy valós személy, nem egy ilyen facebook komment beböfögés. Eleve idősebb súlyos beteg volt már + azt vélelmezték hogy már eleve covid fertőzött volt mikor megkapta a vakcinát, csak nem volta még tünetei, ezért nem tudták, és erre még rávakcináztak, amivel már nem tudott mit kezdeni a szervezete.
2021. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Okés. De nem tudni hogy mit fog csinálni a vakcina az én szervezetemmel
2021. júl. 9. 10:40
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Csak az országban több millió ember beadatta, és semmi baja nem lett tőle. De ha te félsz tőle, akkor nem adatod be és kész.
2021. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy, és félsz tőle, akkor tényleg nem kötelező.
2021. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!