Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőttkori lúdtalppal lehet...

Felnőttkori lúdtalppal lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, 16 vagy 17 éves korom óta lúdtalpas, az iskolaorvos vette észre, akkor még nagyon enyhe volt. Elküldött ortopédiára, de ott lúdtalpbetéttel és tornázással le voltam tudva, mondván, ennyit lehet csak tenni. Én folyamatosan hordom azóta a lúdtalpbetétet, már komolyan mindenfélét kipróbáltam, a tornázást is rendszeresen csinálom (sarkon járás, lábujjhegyen, belső és külső lábon járás), mégis eljutottam mostanra odáig, hogy teljesen lesüllyedt a talpam, és már akkor borzasztóan sajog és fáj, ha csak a közeli élelmiszerboltba megyek, vagy takarítok egy órát. Teljesen el vagyok keseredve, ráadásul nagyon félek, hogy később még kevesebb idő alatt fájni fog a lábam, vagy egyéb más bajaim is lesznek a lúdtalp következményeként. Lehet valamit tenni, pl. műtétet vagy akármit?
2021. júl. 9. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, tornan es beteten kivul mast nem lehet tenni. Keress fel egy gyogytornaszt, vagy erre szakosodott egyeb szakembert, hogy segitsen a tornaban, illetve betetet is ugye cserelni kell fel evente, evente, ez nem tudom, hogy megvan-e.
2021. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy gyógytornászt ő tudja mit kell tenni
2021. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlsúlyos ? Megfelelő lábbeliket hordasz ?
2021. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!