Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid ellen oltottak! Ti...

Covid ellen oltottak! Ti komolyan elhiszitek hogy meg fogjátok úszni 2 vagy akár csak 3 darab oltással?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 04:53
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
50%
Van egy rossz hírem, az oltottak figyeltek bioszon, és tudják, hogy a vírusok mutálódnak, emiatt időközönként újabb oltás kell
2021. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
62%
#11 én oltott vagyok meg minden, de azt nagyon nagy kamunak érzem, hogy ilyen gyorsan ennyiféle mutáció kialakulhatna. Igazából ha nem lenne média, akkor nem is tudnánk róla. Sőt, én az utóbbi másfél évben sem vettem volna észre, hogy járvány van, sehol nem hullottak az emberek, mint a legyek. Így manipulálnak minket a médián keresztül, a mai ember már nem a szemének hisz, hanem annak, amit hírportálokon olvas.
2021. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
42%

Senkit nem akarok sértegetni,de,ha már egyénileg döntheti el mindenki ,hogy beoltod e magad vagy sem,az annyit jelent ,hogy nem tudják milyen mellékhatasai lesznek.Ami azt jelenti ,hogy meg csak perelni sem bírsz ,ha lebetegszel a folyamatos oltásoktól.Vegyük figyelembe azt,hogy egy orvosság sincs aminek ne lenne mellékhatása.Szóval ezen gondolkozzon el mindenki.

A masik, ugye csak okoskodás,de ha lenne korona vírus,akkor azt megereztük volna a környezetünkbe.Nagyobb halalozas volt e a környezetünkbe?

Nem ismerek egy embert se aki szenvedett volna ebbe.Aki meg állítólag átesett rajta tünetmentesen,miert keĺl neki az oltás?:)

Nem igaz ,hogy ha egy politikus kiáll a nagyközönség elé,és azt mondja ,ugorjatok kútba,ti beleugratok??

2021. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
69%

Kedves utolsó előtti,igen , ez így van.A media manipulálja az embereket.Ha valamit elakarnak érni, csak elkezdenek egy statisztikai adatot nyomni az emberek felé és így lesz a csokapik.

Kerdezem.én,mikor foglalkoztunk elhalálozasi adatokkal azelőtt?Ki tudta azt ,hogy hány ember beteg ,hány hal meg.Most meg napi szinten nyomják ezt az emberek felé.Normális ,hogy mindenki behülyül...

Ilyennel nem erdemes foglalkozni.Nap mint nap haltak meg emberek, csecsemőktől öreg korig.

Vagy most akkor nézhetjük úgy is a dolgot ,hogy nem ülök biciklire, mert nagy az esélye rá ,hogy leesek róla...

2021. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
35%
12, de bizony ennyi kialakulhat. Nyiss ki egy virológia tankönyvet, leírja, mi az oka.
2021. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
25%
Kíváncsi lennék, ha egyszer bejelentenék hogy mostantól ennyibe fog kerülni az oltás, akkor is ennyire mennének az emberek mint most? Akkor is ennyire "harcolnának" az oltásért? 🤔
2021. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
59%

#9: a penicillin egy antibiotikum, amit a penészgombák termelnek, baktériumok ellen.

#12: kamunak érzed ami amúgy biológiailag simán lehetséges, sőt törvényszerű? Az elejétől kezdve sugallták a virológusok, hogy lesz itt mutáció bőven. Nem kell emögött is a manipulációt keresni. Örülj neki, hogy te nem érzékeltél sokat belőle.

2021. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
62%
#15 képzeld el tudományos cikkeket olvastam a témában és ott írják, amit mondtam. Nem csak a levegőből kaptam. Az egyiket a járvány elején tette közzé egy virológus és konkrétan elmagyarázza, hogy miért lehetetlen ez ilyen sebességgel. Az influenza és a többi vírus miért nem mutálódik ilyen gyorsan? Miért nincs heti szinten új influenzajárvány? Ezen még nem gondolkoztál el?
2021. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
80%
Nem unjátok még ezeket a vitákat szító, provokatív kérdéseket?
2021. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
65%

Drága gyermek! Rengeteg vírus van jelen folyamatosan. A legismertebb az influenza. Abban is halnak meg emberek. Jó ideje létezik vakcina is, amit sokaknak ajánlott felvenni.

Az is folyamatosan mutál, és ezért folyamatosan alakítani kell a vakcinát is. 100%-os védettség nincs. Minden télen jelentős kiesést jelent a munkában és sok kiadást.

Az, hogy az összes fertőzésből mennyi végződik halállal, és a koronavírus esetén ez magasabb vagy alacsonyabb, nem tudom.

A koronavírus is már tízezer éves legalább. Hogy két éve a mutáció spontán jött-e létre, vagy gonosz, rossz kutatók szabadították ránk parancsra, édes mindegy.

A fertőzést megúszni gyakorlatilag akkor lehet, ha 100%-os az elszigeteltség. Magyarországon is van olyan falu, ami ilyen. Lakói csak egymással érintkeznek, a falut el nem hagyják. Na jó, nem teljesen 100%, mert a boltba szállítanak árut. De így is a kockázat sokkal kisebb, mint egy nagyvárosban.

Ezért is szerepelt pl. a Covid térképeken Budapest kiemelten fertőzöttek között, sőt az egész megye.

Egyik vírus esetében sincs teljes védettség.

De talán ez a példa jó lesz neked.

A sugárkezelés roncsol. Tehát nem megjavítja a test hibáit, hanem elpusztít. És egészséges részeket is.

Akkor miért is?

Ha nélküle a túlélési esély a rákos betegnél 5%, sugárkezeléssel 30%, akkor szerinted van értelme bevetni?

2021. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!