Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid ellen oltottak! Ti...

Covid ellen oltottak! Ti komolyan elhiszitek hogy meg fogjátok úszni 2 vagy akár csak 3 darab oltással?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 04:53
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
40%

#20

Na de amikor a koronavírusnak olyan mutánsától kell épp beszarni, ami torokfájást és orrfolyást okoz, az azért vicces...😂Az ilyesmit eddig megfázásnak nevezték.

2021. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
85%

"Én vírustagadó vagyok, szerintem nincsenek vírusok..." csak az ember találja ki..."

"Orbán a probléma!"


Nem mintha én odalennék Orbánért, de hogy jön ő ide? A járvány Kínából indult, és majdnem minden országban jelen van, és majdnem minden országban korlátozásokat vezettek be. Legyünk már normálisak.

2021. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
61%
#21 Majd ezt az "orrfolyast" elkapja valamelyik csaladtagod, es remulten kapkodja a levegot, majd akkor is vicceskedjel
2021. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
57%
Nem félek a tűktől, oltsanak. Mi a gond vele, de őszintén?
2021. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
57%
Influenza ellen is évente kell ismételni, FSME-oltást is háromévente. Mi a probléma?
2021. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
59%

"Mi a gond vele, de őszintén?


[link]

[link]


De azért Magyarország Kormánya megbízásából készült reklámban nagy magabiztosan kijelentik, hogy minden oltás biztonságos...

2021. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
71%
En a kartya miatt oltattam. De ha kitalaljak, h ujra kell akk dugjak csak fel..
2021. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
61%

Azért terjed ennyi baromság, mert az emberek nagy része az alap biológiai ismeretekkel sincs tisztában. Ez a szülők és az oktatás hibája.

Hiába magyaráznak egy-egy adatot, információt, nem érti, vagy félre érti. Utána nem néz, inkább különböző közösségi platformokon terjeszti a saját,

vagy veszi át mások itt-ott felcsipegetett "elméletét", termeszetesen azzal azonosulva, ami a saját szája ízének megfelelő.

2021. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
23%

Micsoda provokativ kérdés ez!


Nyilvan az influenza ellen is evente szoktak oltani, kell egy booster shot. Senki sem, plane a gyarto nem mondta, hogy a 2 oltas orok idokig ved. Ha rgy evig nem kell ujraoltani, mar hatekony az egesz. Addig pedig folyamatosan ujrafejlesztik a vakcinat, adaptalva az adott virusvarianshoz.

2021. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
70%

Én biztos nem oltatom magam harmadikkal be.


Kétszer beoltattam, ennyi elég. Akkor sem fogok többet felvenni ha emiatt korlátozva leszek.

2021. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!