Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid ellen oltottak! Ti...

Covid ellen oltottak! Ti komolyan elhiszitek hogy meg fogjátok úszni 2 vagy akár csak 3 darab oltással?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 04:53
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
57%
Én egy oltatlan vagyok, de hogy átestem a kovidon könnyedén ezért nem tartom fontosnak az oltást, aminek azért néha van hátulütője (mellékhatások)
2021. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként ma modta Fauci, hogy esélyesen nem kell egyelőre ismétlőoltás. De nyilván 1 év múlva már tisztában látják a helyzetet. Addig kiderül, hogy mennyi ideig hatékony az oltás. Főként arról beszélt, hogy őrültek módjára nem kell jelenleg harmadik oltás.
2021. júl. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
25%

16-os vagyok

Mért is lettem ennyire lepontozva? Ja, de válasz senkitől nem jött...

2021. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
81%
16) Több oltás most is fizetős. Tudtommal az összes opcionális oltás. És igen, ha arról van szó, én fizetek. Melyik jobb: egy PCR teszt 15.000 Ft-ért, amit három napon belül ismételhetsz, vagy egy ingyenes Covid-oltás, ami kiváltja a teszteket jelenleg a legtöbb EU-s országban. Inkább az oltás, mint az állandó tesztelgetés.
2021. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
78%

"harcolnának az oltásért"

🤣 ez jó!🤤👏

2021. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
16%

34

Igen, te lehet fizetnél, de most tedd a szívedre a kezed. Szerinted mennyi ember gondolkozna így? 😄 Elárulom! Nem sokan... De látom, az indokolatlan lepontozás az megy még mindig....

2021. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
28%
Az egészségemért én is kifizetnék ennyit.
2021. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
77%
36) es ezzel mit akarsz bizonygatni? Hogy full egeszsegtelenul el a magyar lakossag? Ha mar valamiert fizetni kell, akkor inkabb nem fizet? En egy bolcsessegfog-mutetert is kicsengettem 40k Ft-ot, meg mas kezelesek miatt is inkabb fizettem maganorvosnak, viszont normalis kezelest kaptam. Szerintem sx egeszseget nem lehet es felesleges is penzben merni.
2021. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim válasza:
84%
Én az astrat kaptam. Nagyon elgondolkoztam, hogy elmenjek e a másodikra. Az első nagyon megviselt. 1 hétig láz, hőemelkedés.. Iszonyatos fejfájás, hohullam, hányinger, levertség, rossz kozerzetem volt.. Hát elmentem a másodikra kell a kártya.. Azután is rosszul voltam.. Szerintem nagyon nem oké h 1 hétig minden bajom volt utána. Kitudja mit dotak Hirtelen össze.. Nem vagyok oltasellenes.. De ez gyorsan kellett.. És puff oltsuk be a világot. Nem kísértetek ki..
2021. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
5%
39 Nekem rengeteg ismerosom kapta az Astra-t, egynek volt kisebb fejfájása. Amúgy nagyszüleim minden évben oltattak influenza ellen, és mindig egy hétig betegek voltak tőle, pedig nem egy összedobott vakcina
2021. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!